Jak může probíhat správa nemovitostí od realitních kanceláří

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 5.10.2020 | Reality, bydlení

Správa nemovitostí je poměrně mladou službou, kterou poskytují větší realitní kanceláře napříč Českou republikou. Jedná se o univerzální službu se širokým využitím jak pro běžné majitele nemovitostí, tak i pro podnikatele v oblasti pronájmu realit. Jak může taková spolupráce probíhat a co z ní můžete jako klienti získat?

Správa bytů pro majitele nemovitostí

Pokud vlastníte jeden byt a potřebujete nad ním jakýkoliv dohled či pomoc s jeho pronajímáním, tak je pro vás služba správa bytů jako dělaná. Jedná se o specifický souhrn činností, který je uzpůsobený právě pro vlastníky bytů. Bez podnikatelských záměrů jej lze využití například v případech, kdy máte k dispozici byt a potřebujete nad ním dohled a údržbu v momentech, kdy jej například kvůli pracovním cestám nemůžete dlouhodobě navštěvovat.

Správa bytů pro podnikatele pak obsahuje ještě spoustu dalších možností, které si popíšeme v následujících odstavcích. Pochopitelně to jsou především služby v oblasti styku s klienty a platebního styku.

Správa domů a služby pro podnikatele

Služby pro podnikatele v oblasti správy nemovitostí poskytují především větší realitní společnosti jako je například happyhouse-sprava.cz. Je to především kvůli tomu, že je v rámci těchto služeb poměrně vysoká náročnost na personální stránku a je tak potřeba opravdu široké spektrum lidí starajících se o kvalitní průběh služby.

Především pak v oblasti komunikace s klienty se jedná o velkou úlevu, kdy podnikatelé namísto různorodých komunikací s desítkami lidí komunikují jen s realitní kanceláří, která je na základě plné moci zastupuje v právních záležitostech podnikání. Další ohromnou výhodou je přímo platební styk, kdy se nájemné platí realitní kanceláři a ta na základě dohody garantuje majiteli vždy vyplacenou částku bez ohledu na to, jak a kdy plní nájemci svoje závazky.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667