Rezidence V Parku – bydlení pro všechny, kteří chtějí žít bez kompromisů

Zadavatel: BON Media, s.r.o. | 6.10.2015 | Reality, bydlení

Praha (Pressweb) - Stáří bývá bráno jako ta méně aktivní část lidského života. Přesto právě i ona může být spojena s příjemnými věcmi, naplněným životem a hezkými zážitky. Je jen potřeba vytvořit si pro sebe nebo své blízké ideální podmínky, aktuálně k probíhajícím změnám v životě tak, abychom si tento takzvaný podzim života užili stejně jako předchozí etapy. Právě možnost strávit stáří v krásném a kompletně uzpůsobeném prostředí nabízí nově otevřený komplex bytových apartmánů Rezidence V Parku v Dobříši. Rezidence připravila pro veřejnost Den otevřených dveří, který se koná 22. října od 12:30, kde se zájemci seznámí s prostory, personálem a fungováním tohoto resortu. Rezidence V Parku umožní klientům žít samostatným životem, přičemž je vždy respektováno přání a soukromí každého. 

Rezidenci V Parku jsme pojali jako další alternativu k současnému systému především státních ubytovacích zařízení pro starší lidi, kteří nechtějí trávit tuto část života izolovaní od okolí, případně vyhledávají kompletní služby na jednom místě“ uvádí Veronika Jančíková, ředitelka Rezidence v Parku. „Naši klienti budou mít veškerý komfort, který potřebují, a přitom si budou moci užívat života a soukromí ve svých apartmánech, které budou moci využívat i zařídit zcela dle svého uvážení. Pro ty, kteří i v pozdějším věku chtějí pokračovat ve své nebo jiné profesní činnosti jsme připravili možnost využívat speciální prostory pro tyto účely,“ dodává Veronika Jančíková.

Rezidence V Parku je bytový dům nejen pro seniory s nájemními apartmány primárně určenými osobám se zvýšenými nároky na klid a kvalitu doprovodných služeb v podobě nabídky sportovních, kulturních, zdravotních a společenských akcí. Přímo v objektu jsou k dispozici rehabilitace s fyzikální terapií a masážemi, ale také další služby – od úklidu a nákupů až po terénní pečovatelské služby. K dispozici je 46 nadstandardních bytových jednotek s krásným výhledem od velikosti 1+kk až po 3+kk. Rezidence V Parku umožňuje klientům žít samostatným životem, přičemž je vždy respektováno přání a soukromí každého obyvatele.           


Prostor nově zrekonstruované Rezidence v Parku, ve městě Dobříši, vznikl ze Staré fabriky. Jednalo se o první místo v Českých zemích, kde byla testována výroba cukru z javorového sirupu. Tato empírová stavba sloužila jako rafinérie třtinového a řepného cukru. Budova pochází z roku 1838. V bývalé zahradě Staré fabriky, tedy cukrovaru, roste pozoruhodné seskupení stromů, převážně dub. Nejvyšší z nich sahá do výšky 18m a jeho kmen měří 346cm. V roce 2010 byl zapsán mezi památné stromy. Dub je odhadem 200let starý. Mezi významné vlastníky bývalého cukrovaru patřila rodina Colloredo Mansfeld.

_____________________________________________

Rezidence V Parku je bytový dům nejen pro seniory s nájemními apartmány primárně určenými osobám se zvýšenými nároky na klid a kvalitu doprovodných služeb v podobě nabídky sportovních, kulturních a společenských akcí. Přímo v objektu jsou k dispozici rehabilitace s fyzikální terapií a masážemi, ale také další služby – od úklidu a nákupů až po terénní pečovatelské služby. Rezidence V Parku umožňuje klientům žít samostatným životem, přičemž je vždy respektováno přání a soukromí každého. Více informací na www.rezidencevparku.cz

Témata: bydlení, rezidence, senioři, Dobříš | Region: Středočeský kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

BON Media, s.r.o.

Sokolovská 55/81
186 00 Praha 8
Obrázek uživatele BON Media
Komunikačně kreativní agentura s velkými nápady.
BON Media, s.r.o.
Sokolovská 55/81
186 00 Praha 8
Česká republika
info@bonmedia.cz
Tel: +420 731 155 047