Taxislužba pro Kladno a okolí

Zadavatel: SeoExtra.cz | 5.9.2016 | Auto-moto, logistika

Kladno (Pressweb) - Jsme seriózní a spolehlivá společnost, což dokazuje množství spokojených zákazníků, kteří využívají našich služeb 24 hodin denně. Zabezpečujeme svatby, oslavy , promoce, plesy a další akce, jakož i dopravu do turistických center ČR a okolních států.

Taxi Kladno je taxislužba složena z teamu profesionálů. Všichni naši taxikáři mají dlouholeté zkušenosti v této oblasti a detailně znají celé město Kladno s přilehlým okolím.

Společnost "Taxi Transport" je v regionu jedničkou v oblasti poskytování služeb osobní přepravy klientům, kteří hledají vysokou kvalitu a nízkou cenu. Naším cílem je plnit přání a požadavky klientů rychle, kvalitně a za přiměřenou cenu. A právě tato vize nás vedla k tomu, abychom vytvořili jedinečnou taxi službu v Kladně, která uspokojí naše zákazníky v co nejvyšší míře. Firma "Taxi Transport" se již od svého počátku liší od běžných osobních taxi služeb.  Předmět jejího podnikání se orientuje na přepravu osob, kteří si nemohou dovolit částečně využívání taxislužeb kvůli vysokým cenám. Proto doufáme, že svou jedinečností se zařadí mezi špičkové poskytovatele soukromé, hotelové, firemní či letištní přepravy osob a studentů.

Vozidla a personál

Naše taxislužba Kladno má k dispozici mnoho vozidel v perfektním stavu, díky kterým Vám garantujeme rychlou a bezpečnou přepravu na požadované místo v Kladně a okolí.
(V případě potřeby i do jiných destinací), vozidla jsou vybaveny klimatizací a navigačním systémem. V případě zájmu nabízíme i jízdu vozidly vyšší třídy do vzdálenějších destinací.

Taxikáři společnosti Taxi Transport jsou profesionálové s dlouholetými zkušenostmi. O jejich kvalitách se můžete přesvědčit i na diskuzních serverech na internetu. Vyzkoušejte i Vy taxislužby Kladno.

 

Obrázky:
PřílohaVelikost
Image icon taxi.jpg1.08 MB
Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Obrázek uživatele SeoExtra.cz
Česká republika
marcol@email.cz
Tel: +420 728 463 712