Parkování u letiště – Jaká tři největší plus nabízí?

Zadavatel: Topranker.cz s.r.o. | 5.6.2018 | Auto-moto, logistika

Nastal den D odletu na dovolenou, a když se podíváte na svá zavazadla, pochopíte, že musíte jet vlastním vozem a zákonitě i řešit parkování u letiště. V tomto okamžiku může nastat problém. Co s vaším autem, zatímco si budete užívat zaslouženého odpočinku?

Parkování u letiště – Spolehlivé řešení bez stresu ze zpoždění

Nejlepším řešením je zvolit parkování v těsné blízkosti letiště a zarezervovat si ho dopředu. Počítejte s tím, že se k letišti dopravíte sami. Nebudete se harcovat městskou dopravou s rizikem zácpy a nehod na cestě a následného zpoždění. Neriskujete, že budete tři čtvrtě hodiny čekat na taxík, protože jsou všechny obsazené. V klidu si sami dojedete na parkoviště, kde máte zamluvené místo a jeho personál vás dopraví až k odletové hale.

Nenechte zloděje řádit

Nechat svoje auto někde zaparkované se vám nemusí vyplatit. Za rok 2017 bylo podle policejních statistik odcizeno 3594 dvoustopých vozidel. Bezpečnost je důležitá, proto je pražském letišti speciální režim i pro pohyb, což se týká i parkování před terminály. Je hloupost nechávat svoje auto bez dozoru. Zloději si ho mohou rychle všimnout a minimálně ho podrobit nežádoucí prohlídce. Když ho ale zaparkujete na oploceném parkovišti s fyzickou ostrahou a kamerovým systémem, nic takového se nestane.

Získáte nízkou cenu i maximální bezpečnost

Třetí výhodou je nízká cena. Když ji porovnáte s parkováním přímo na letišti nebo cenami za taxík, víte, o čem je řeč. A to i když letištní parkování obecně zlevňuje. Bydlíte-li v delší vzdálenosti od letiště, může vás cesta taxíkem k odletové hale vyjít dráž než desetidenní parkování u letiště. A to nemluvě o sazbách za parkování u odletové haly. Když necháte auto doma a nemáte vlastní garáž nebo oplocený pozemek, je ohrožena bezpečnost vašeho vozu. Proto se vám parkování u letiště vyplatí.

 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Topranker.cz s.r.o.
Pod pekárnami 245/10
190 00 Praha 9
Česká republika
info@topranker.cz
Tel: +420 775 060 843