Parkování u letiště – Vyberte si dobře hlídaný prostor

Zadavatel: Topranker.cz s.r.o. | 5.6.2018 | Auto-moto, logistika

Samozřejmě existuje široká nabídka parkování u letiště. Jenže podle čeho byste si v té džungli měli vlastně vybrat? Nemáte-li větší zkušenosti a chcete nechat svůj vůz u letiště poprvé, nejspíš si nevíte rady, jak si vybrat to správné parkoviště. Kritérií je totiž spousta.

Parkování u letiště – Nejlevnější neznamená nejlepší

I když vás bude z pochopitelných důvodů zajímat cena, rozhodně by neměla být tím nejdůležitějším a jediným kritériem. Nejlevnější totiž určitě neznamená nejhlídanější. Volit řešení jenom s ohledem na cenu je chyba. Může se vám totiž stát, že příliš levný parking nebude mít zajištěnu dostatečnou ostrahu. Je lepší si trochu připlatit a raději mít jistotu, že váš vůz je dobře hlídaný. Jedině tak budete mít vyřešenou bezpečnost na parkovišti a auto nebude po příletu vykradené.

Oplocení a fyzická ostraha tvoří standard

Co je v dnešní době u hlídaného parkoviště standardem? Co by měla ostraha splňovat? Jako naprostí laici o této otázce asi nemáte velký přehled. Proto vám přiblížíme, co by mělo vybrané parkoviště splňovat. Kvalitní oplocení parkingu a dozor personálu musí být samozřejmostí. Ovšem jistě si umíte představit, že ani kvalitní plot a zdatná a pohotová fyzická obsluha nezvládne všechno.

Žádejte parking s kamerovým systémem

Za účelem ještě lepší ostrahy je proto většina parkovišť vybavena kamerovým systémem. Tyto systémy nahrávají nonstop, a to včetně nočního IR záznamu. Ostraha sleduje tyto záznamy průběžně, takže má okamžitě k dispozici informace o tom, co se děje i v tom nejvzdálenějším koutě parkoviště. Může proto kdykoli zasáhnout. Proto při výběru parkoviště žádejte nejenom oplocený areál s ostrahou, ale i vybavení kamerovým systémem. Ostatně, nový zastavovací plán pražského letiště zahrnuje i hlídaná parkoviště.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Topranker.cz s.r.o.
Pod pekárnami 245/10
190 00 Praha 9
Česká republika
info@topranker.cz
Tel: +420 775 060 843