Parkování u letiště – Proč raději zvolit hlídané parkoviště?

Zadavatel: Topranker.cz s.r.o. | 5.6.2018 | Auto-moto, logistika

Cesta vlastním vozem na letiště je rychlá, levná, ale na druhou stranu musíte vyřešit parkování u letiště. Najít místo, kde ponecháte svůj vůz po dobu dovolené není tak snadné. Záleží také na vašich prioritách, co je pro vás důležité a co nikoli. Některé ženy zaujmou třeba růžová parkovací místa. Kde a jak hledat parkoviště?

Parkování u letiště – Parkovat zadarmo může být riskantní

Samozřejmě spousta lidí by nejraději za parkování po dobu své dovolené neplatila vůbec. Jistě, i to můžete zkusit. V širokém okruhu kolem letiště, v menší či větší vzdálenosti od něj najdete celou řadu ulic a lokalit, kde můžete odstavit svoje auto. Značně tím riskujete. Může si ho všimnout zloděj, nebo poškodit vandal. Nikdo totiž váš vůz nehlídá. Existují ale i případy parkování zadarmo, kdy je váš vůz hlídaný.

K letišti stejně musíte dojet městskou dopravou

Někdy je ale lepší zaplatit si raději nějakou sumu a mít jistotu, že se o váš vůz někdo postará než celou dovolenou v zahraničí trnout, jestli se se svým autem po příjezdu ještě vůbec shledáte. Další nevýhodou parkování zadarmo v ulicích je i to, že se s početnou bagáží musíte až k letišti dopravit sami městskou dopravou. Jízda autem na letiště tak ztrácí smysl, když stejně musíte auto nechat ve větší vzdálenosti od letiště.

Online objednání je snadné

Z výše uvedených důvodů je tedy mnohem lepší si prostudovat nabídku placených parkovišť v přijatelné vzdálenosti od letiště a některé z nich si vybrat. Objednat služby těchto parkovišť je nesmírně jednoduché. Můžete to samozřejmě udělat telefonicky nebo mailem, ale zrovna tak i pomocí online rezervačních formulářů. Zadáte datum a hodinu příjezdu a odjezdu a další podrobnosti. Na mail vám přijde rekapitulace. V administraci pak můžete měnit údaje.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Topranker.cz s.r.o.
Pod pekárnami 245/10
190 00 Praha 9
Česká republika
info@topranker.cz
Tel: +420 775 060 843