Salón Fénix – moderní centrum relaxace

Zadavatel: Seokonzult.cz | 5.5.2022 | Služby

Místo, kde se bude chtít nechat hýčkat každý. Takový je Salón Fénix, nově otevřená oáza klidu ve Frýdku-Místku. Necháte se hýčkat i vy? Podívejte se, co vám v salónu mohou nabídnout.

Moderní kadeřnictví, kde vám splní přání

Salón Fénix nabízí služby kadeřnictví, kde si můžete nechat dopřát ty nejnovější trendy v oblasti střihů a péče. Samozřejmostí jsou konzultace a rady klientkám, které si nebudou jisté, co si vybrat. Vlasy jsou přece korunou krásy a dobře zvolený střih pak následně nepotřebuje každodenní složitý styling. S tím souvisí i barvení a trendy ve sféře kadeřnické péče, jako jsou dnes populární ombré a balayage, tedy přechodové barvení. Samozřejmostí je i poradenství a nákup té nejlepší péče o vlasy.

Jedinečná péče s maderoterapií

Už jste slyšeli o maderoterapii? Je to příjemná, anticelulitidní terapie, v podstatě masáž, u níž si odpočinete. Maderoterapie se provádí s pomocí speciálně navržených válečků ze dřeva, jimiž terapeut přejíždí po vašem těle, především po problematických partiích. Maderoterapie tak aktivuje lymfatický systém, kdy se nastartuje metabolismus, rozproudí krev a tělo začne přirozeně vylučovat přebytečnou tělesnou tekutinu a škodliviny. Zároveň se intenzivním tlakem válečků působí na celulitidu. Zde se rozbijí zbytnělé buňky tuku, jež pomerančovou kůži vytvářejí. Hladkou pokožku máte tak na dosah.

Vynikající pedikúra

Nesmíme zapomenout na nohy. Že se vám to stává? Vždyť nás nosí celé dny, odměňte je pedikúrou. Je zapotřebí ošetření tvrdé kůže, ostříhání a pilování nehtů, odstranění kuřích ok a nanesení laků. V Salónu Fénix pracují tři zkušené slečny, které jsou odhodlané poskytnout kvalitní služby pro své zákazníky. Individuální přístup, moderní postupy a profesionální péče, to vše za dostupné ceny čeká právě na vás.

Region: Moravskoslezský kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Seokonzult.cz

Bruzovská 1840
738 01 Frýdek-Místek
SEO Specialista Tomáš Stýskala již od roku 2009 poskytuje služby optimalizace webových stránek, linkbuildingu a PR.
Tomáš Stýskala
Bruzovská 1840
738 01 Frýdek-Místek
Česká republika
info@seokonzult.cz