Letní dovolená v Chorvatsku: Blíž než si myslíte

Letní dovolená v Chorvatsku
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 5.5.2015 | Cestování, gastronomie

Praha (Pressweb) - Zima je pryč, teploty rychle rostou a tak se už každý z nás aspoň jednou zaobíral myšlenkou, jak a kde strávit dovolenou. Pokud nepatříte mezi ortodoxní plánovače, kteří nakupují letní dovolenou v době sněhových závějí v rámci prvního momentu, přichází nejlepší čas na výběr.

V posledních letech totiž byli zklamaní ti, kdo si zvykli vybírat dovolenou na poslední chvíli. S ekonomickou krizí začaly cestovní kanceláře lépe propočítávat objednanou ubytovací kapacitu, a tak byla nabídka na poslední chvíli velmi omezená a slevy nevýznamné.

Je proto nejvyšší čas vybírat, dokud je nabídka ještě kompletní. Jednou z ideálních variant, pokud za odpočinkem nechcete cestovat přes půl světa, je dovolená Chorvatsko, respektive Istrijský poloostrov. Malebný kus země u Jaderského moře se může pochlubit stálým počasím, teplým mořem a romantickými zákoutími.

Dovolená Chorvatsko na Istrii, to je největší poloostrov u Jaderského moře. Ze západu ho omývají vody terstského zálivu a na východě ho ohraničuje přístav Rijeka. Dostanete se tam pohodlně a rychle za několik hodin po dálnici. Odměnou Vám budou upravované betonové nebo romantické přírodní oblázkové pláže, teplé a čisté moře a vlídná pohostinnost místních.

Istrijský poloostrov, to je ale i romantické vnitrozemí s náhorní plošinou, jako stvořené pro výlety autem i na kole, spojené s ochutnávkou místních specialit. Mnoho turistů ještě krásy istrijského vnitrozemí neobjevilo, a tak se můžete těšit na pohodové cestování a poznávání neznámých končin bez toho, abyste se museli tlačit.

Požitek z dovolené, to je i těšení se a radostné očekávání namísto probírání přebraných katalogů na poslední chvíli. Neváhejte a dopřejte si letní pohodu bez obíhání a organizování na poslední chvíli. Vyberte si z naší dovolené Chorvatsko.

 

Témata: dovolená chorvatsko, léto Chorvatsko, dovolená v Chorvatsku | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300