TIBCO uvádí na trh integrovaný věrnostní program s využitím platformy Demandware Commerce

Klienti používající platformu Demandware odteď mohou rychle spustit "end-to-end" věrnostní program díky platformě TIBCO Loyalty Lab Reward
Zadavatel: Marketwired, LP. | 5.5.2014 | Telekomunikace, IT

PALO ALTO, CA--(Marketwired / Pressweb - May 5, 2014) -Společnost TIBCO Software Inc. (NASDAQ: TIBX) dnes oznámila, že integrace mezi jejich platformou TIBCO Loyalty Lab® a platformou Demandware Commerce již umožňuje společným klientům spustit vícekanálový zákaznický program s e-commerce funkcí, která jim pomůže vyhnout se řešením nesourodého charakteru. Firmy nyní mohou spustit TIBCO řešení v mnohem kratším čase než kdykoliv předtím, za zlomek nákladů a s výrazně sníženým pracovním nasazením IT oddělení.

 „Většina maloobchodníků chce vylepšit své transakční vztahy se zákazníky prostřednictvím zapojení zákazníků v tom správném čase, aby tak vytvořili základnu fanoušků a zastánců produktu, což je také podstatou hodnotové nabídky platformy Loyalty Lab. Integrací platformy Loyalty Lab do platformy Demandware Commerce se mnohonásobně obohatí zkušenost zákazníků,“ řekl Matt Elders, viceprezident a generální manažer divize TIBCO Loyalty Lab.

 Prostřednictvím kombinovaného řešení je věrnostní porgram hladce vintegrovaný do platformy Demandware Commerce, s plně konfigurovatelnými poli všude na stránce pro přihlášení, přístup k zůstatku bodů na účtu, pro nabídky, odměny atd. Platforma TIBCO Loyalty Lab propojuje údaje zákazníků a jejich nákupní aktivitu s jejím marketingovými nástroji umožňujícími reálně-časové nabídky, segmentaci, kvalifikaci a odměny založené na základě nákupní aktivity a vzorcích chování, prostřednictvím kteréhokoli kanálu, což v konečném důsledku posiluje prodejce.

 „Integrace TIBCO Loyalty Lab platformy může napomoci maloobchodníkům zvyšovat celoživotní hodnotu zákazníka,“ řekl Tom Griffin, senior viceprezident firemního rozvoje společnosti Demandware. „Poskytovat zákazníkům příležitost využít nabídku řízení zákaznického zapojení společnosti TIBCO je skvělým příkladem jak technologie partnerského programu Demandware LINK Technology Partner Program podporuje inovace.“

 Spoločnosť TIBCO sa pripojila k vo svojom odbore najlepšej partnerskej komunite Demandware LINK, ktorá je zainteresovaná do urýchľovania prijímania inovatívnych obchodných technológií komplementárnymi s platformou Demandware Commerce.

 Ak sa chcete dozvedieť viac, stiahnite si datasheet.

 

společnosti TIBCO
TIBCO Software Inc. (NASDAQ: TIBX) je globálním lídrem v infrastruktuře a vývoji softwaru business intelligence. Ať už je to optimalizace zásob, křížový prodej produktů nebo odvrácení krize před tím, než nastane, TIBCO jedinečně dodává tzv. Two-Second Advantage® - schopnost zachytit správnou informaci ve správném čase a na základě toho jednat v předstihu, což je konkurenční výhodou. Díky široké rozmanitosti produktů a služeb je TIBCO strategickým partnerem, kterému důvěřují podniky na celém světě. Více informací o společnosti TIBCO naleznete na www.tibco.com.

 TIBCO, Loyalty Lab, Two-Second Advantage a TIBCO Software jsou obchodními nebo registrovanými značkami společnosti TIBCO Software Inc. nebo jejích dceřiných společností v USA a/nebo dalších zemích. Ostatní názvy výrobků a společností a značky uvedené v tomto dokumentu jsou majetkem jejich příslušných vlastníků a jsou uvedeny pouze pro identifikační účely.

 

Kontakt pro média:
Leslie Moore
TIBCO Software Inc.
(650) 846-5025

lmoore@tibco.com

Témata: TIBCO | Region: Svět

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Marketwired, LP.

13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Kontaktní osoba: Marketwired Client Services
cs@marketwired.com
About MarketwiredMarketwired advances the way the world communicates. Serving more than 11,000 clients worldwide through 20 offices on four continents, Marketwired is a dominant distributor of company news releases and other communications. Marketwired electronically delivers global news and... vice ›
Marketwired
13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Spojené státy
cs@marketwired.com