Montáž plynových spotřebičů následuje po výběru vhodného výrobku

Montáž plynových spotřebičů
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 5.4.2023 | Služby

Praha (Pressweb) - Ceny energií sice znovu klesají, ale i tak je důvod vyměnit zastaralé plynové spotřebiče za nové. Každý technik vám potvrdí, že nové přístroje jsou úspornější a také bezpečnější. A to je u plynu důležitá vlastnost. Ty tam jsou doby, kdy ceny energií nebyly důležité a celoroční vyúčtování jsme brali jako nevýznamnou položku domácích nákladů, kvůli které není třeba se znepokojovat. Dnes je však úspora důležitá a proto jsou důležité i nové úspornější spotřebiče. Montáž plynových spotřebičů (Mora, Moratop, Gamat, Karma) je další krok po výběru nového zařízení.

Montáž plynových spotřebičů – nepodceňujte výběr odborné firmy

Dnes už neplatí, že výrobce je zároveň prodejce a současně vám spotřebič i namontuje. Velká nabídka obchodníků umožňuje získat zařízení co nejlevněji a tím dosáhnout další úspory. Ale jakou firmu pro montáž vybrat? Zejména tu, se kterou máte už dobré zkušenosti z dřívějška. Montáž plynových spotřebičů (Mora, Moratop, Gamat, Karma) není jednoduchá a vždy se vyplatí vybrat firmu, která se na daný typ výrobku specializuje. Na jejich webových stránkách se podívejte, zda mají pro montáž licenci a potřebné školení. Montáž plynových spotřebičů pak bude jednoduchá a bez překvapení.

Vstupní revize posoudí i životnost přívodních hadic a rozvodů

Montáž plynových spotřebičů (Mora, Moratop, Gamat, Karma) rozhodně neprovádějte svépomocí, i kdybyste s ní měli určité zkušenosti. Podle zákona musí být montáž doprovázena tzv. vstupní revizí, to znamená potvrzením, že byla provedena odborně vyškolenou firmou a instalovaný výrobek splňuje všechna zákonná kritéria, zejména pro bezpečnost provozu. U plynu musí revizní technik mj. zkontrolovat těsnost všech přívodních hadic a rozvodů a posoudit jejich živostnost. Kvůli přísným bezpečnostním předpisům se živostnost hadic stále snižuje a není možné, aby plyn proudil přívodem, který je zastaralý.

 

Témata: montáž plynového kotle, servis plynových spotřebičů, Mora, moratop, gamat, karma | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300