Investujte do ročního balíčku Klídek a podnikejte bezpečně celý dlouhý rok

Zadavatel: Seokonzult.cz | 4.4.2019 | Finance, ekonomika
bozp

Co to znamená podnikat bezpečně? Znamená to podnikat ze zákona správně, znamená to mít vyřešené všechno, co vyřešené být má. Bohužel jen minimální množství podnikatelů opravdu bezpečně podniká. Například čtyřicet podnikatelů v České republice nemá vyřešené BOZP a PO, což je poměrně velký průšvih. V případě, že by přišla neohlášená kontrola ze státní správy, bylo by na malér zaděláno. Neohlášená kontrola totiž v případě nevyřešené bezpečnosti práce a požární ochrany udělí automaticky pokutu sahající do výše několika set tisíc korun, ne-li do výše několika milionů korun. A taková pokuta může dostat drobného i velkého podnikatele do krachu. Raději investujte do ročního balíčku Klídek, díky kterému budete podnikat po celý rok opravdu v klidu.

Pokud nemáte čas, sílu nebo vědomosti na to, abyste se o bezpečnost práce a požární ochranu starali sami, využijte nabízených služeb firmy, která se na bezpečnost práce a na požární ochranu specializuje. Tou firmou je například firma Extéria, která je dnes označována za přední českou společnosti poskytující poradenství v oblasti BOZP a PO.

Seznamte se s ročním balíčkem Klídek

Dovolujeme si vás seznámit s aktuálním hitem v nabízených službách firmy Extéria. Tím hitem je roční balíček služeb BOZP a PO nazvaný velmi trefně “Klídek”. Balíček služeb Klídek vám zajistí bezpečné podnikání po celý dlouhý rok, jinými slovy po celý dlouhý rok budete spokojeně spát.

Součástí balíčku Klídek je starost o všechno, co s bezpečností práce a s požární ochranou podniku souvisí. Ať už se jedná o starost o dokumentaci, provádění kontrol nebo školení, o vše se firma Extéria po dobu jednoho dlouhého roku bude starat, a to za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu, která nemá samozřejmě sebemenší doba na kvalitu poskytovaných služeb.

Balíček služeb máte přímo pod nosem

Pro roční balíček služeb Klídek si nemusíte chodit daleko, máte ho doslova pod nosem. Zažádat o něj můžete na webu www.bezpecnepodnikani.cz.

Témata: bozp, bezpečnost práce, podnikání | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Tomáš Stýskala
Bruzovská 1840
738 01 Frýdek-Místek
Česká republika
info@seokonzult.cz