Blíží se jaro – zahradní krb se hodí

Zahradní krb se vždy hodí
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 5.4.2016 | Reality, bydlení

Praha (Pressweb) - Také se vám chce vyrazit na zahradu a posedět si na sluníčku, které už hřeje? Jaro už je tu a s ním i práce na zahradě. A pokud se den vydaří až do večera, příjemné chvilky vám prodlouží zahradní krb. Má různé využití. Zahradní krby nejen zahřejí ve večerním chladu, ale vytvoří atmosféru praskajících polen a samozřejmě si můžete v krbu i něco ugrilovat. Možná někomu stačí ohniště, na kterém si opeče buřty, ale proč nemít něco trvalejšího, co dotvoří exteriér zahrady? Zahradní krby působí esteticky, doplňují zahradní mobiliář a vybízejí k příjemnému posezení.    

Zahradní krb – místo, kde se budete cítit dobře

Zahradní krb je stavba, která zajistí, že ohniště dobře hoří, říká se, že má „dobrý tah“ a zároveň je zárukou, aby se při nízkém tlaku kouř neválel po zahradě. Zahradní krby musí mít určité parametry pro efektivní hoření, takže využíváte palivo efektivněji, než při hoření na běžném otevřeném ohništi. Zahradní krb slouží nejen jako zdroj tepla nebo místo, kde grilujete, ale jeho části lze využít jako odkládací police a působí také dekorativně.  A co teprve když se rozhodnete postavit altán? Altán a zahradní krb k sobě patří. Bude to další zajímavý kout na vaší zahradě.   

Sestavit zahradní krb je docela snadné

A z čeho se skládá zahradní krb? K dispozici budeme mít jednotlivé díly a k sobě je poskládáte jako skládačku. Ke spojení nemusíte používat žádnou maltu nebo šamot. Zahradní krby jsou vždy z odolného materiálu, protože musí snášet velké rozdíly teplot, velké mrazy či horka a zároveň žár při topení. Krb si nemůžete v zimě schovat do kůlny. Pokud byste si stavěl zděný krb, musíte vytvořit základy alespoň do hloubky 60 centimetrů, skládací zahradní krb to nepotřebuje. Stačí základová deska, kterou si s krbem koupíte. Krb má také grilovací rošt a plechovou krbovou střechu, v níž je i komín.

 

Témata: zahradní krby, krby, sporáky, zahradní krb | Region: Zlínský kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300