Autoškola Kutná Hora – kvalitní výuka a pozorní učitelé

Autoškola Kutná Hora
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 5.2.2016 | Auto-moto, logistika

Praha (Pressweb) - Co vás zajímá, když hledáte autoškolu pro budoucí řidiče nebo pro absolvování povinných školení? Abyste za své peníze dostali adekvátní služby. To znamená kvalitní výuku, ochotné a pozorné učitele a moderní zázemí. To vše splňuje autoškola Kutná Hora.  Je určena pro oblast Střední Čechy, ale přijímá i uchazeče z jiných míst, pokud tam nebyli spokojeni s nabízenými službami. Autoškola Kutná Hora disponuje dobře vybavenými učebnami, prověřenou učebnicí a kvalitním personálem. Poskytuje kurzy pro řidičská oprávnění na všechny typy motorových vozidel, to znamená na motocykly, osobní a nákladní automobily včetně přívěsů, autobusy a traktory.

Autoškola Kutná Hora zajišťuje školení řidičů referentských vozů

Autoškola Kutná Hora zajišťuje kromě standardních kurzů pro získání řidičského oprávnění také přezkoušení pro vrácení řidičského průkazu, a dále vstupní a pravidelná školení profesní způsobilosti. Například školení řidičů referentských vozů lze provádět i v prostorách příslušné společnosti, aby zaměstnanci ztratili co nejméně času. Autoškola Kutná Hora nabízí také individuální výuku včetně kondičních jízd. Pokud řidič používá služební vozidlo při zaměstnání nebo své vlastní jako referentské, je povinen absolvovat povinná školení. 

I školení k získání profesní způsobilosti

Autoškola Kutná Hora zajišťuje také školení profesní způsobilosti. To je určeno profesionálním řidičům, držitelům oprávnění skupin C, C1, D a D1 včetně podskupin E, kteří jsou starší 21, respektive 23 let. Vstupní školení – základní trvá 140 hodin a je určeno pro řidiče skupin C, C + D a D, D + E, kteří se chtějí řidičskému povolání věnovat profesionálně. Pokud zájemce nesplňuje věk 21, případně 23 let, musí absolvovat školení v rozsahu 280 hodin. Autoškola Kutná Hora po absolvování organizuje zkoušky s komisařem příslušného úřadu.

 

Témata: autoškola, autoškola Kutná Hora, autoškola Novák, levná autoškola | Region: Středočeský kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300