Šperky volte vždy s ohledem na typ pleti

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 5.12.2019 | Sport, volný čas, zábava

Nejen v období Vánoc, ale také k různým významným životním událostem nebo jen tak pro radost. Řeč je o příležitostech, kdy můžete ženě koupit krásný šperk. Nikdo z nás, ale není odborníkem na šperky a vybrat ten nejvhodnější z nich může být pořádná makačka. Podle čeho vybírat? Budete se řídit srdcem a risknete, že se šperk bude vaší vyvolené líbit, nebo vsadíte na jednu z osvědčených variant?

Klíčová skutečnost, která se nesmí přehlížet při výběru šperku, je tón pleti. Lidskou pleť lze rozdělit do třech typů. Na světě najdete lidi se studeným, teplým a neutrálním tónem pleti. Tón pleti je důležitý pro výběr šperku, ale myslet na něj musíte i při výběru oblečení.

Chladně zbarvené šperky ke studené barvě pleti

Dámské šperky, to může být pořádná loterie. Ke studené barvě pleti se hodí chladně zbarvené šperky. Nejvhodnější je vybírat z platiny, stříbra, růžového nebo bílého zlata. Ke studenému odstínu pleti volte také decentní šperky, které mohou být osázeny diamanty nebo bílými perlami. K těmto lidem se hodí vedle vyjmenovaných šperků také jasně zbarvené kameny v růžové, červené nebo modré barvě.

Hřejivě zbarvené kovy pro teplý tón pleti

Teplý tón pleti si vyžaduje zcela jiné šperky. Doporučujeme poohlédnout se na nia-sperky.cz po špercích z hřejivě zbarvených kovů. Sáhnout tak můžete po žlutém nebo růžovém zlatě. Vedle zlata můžete zvolit z hřejivého tónu perel ve zlaté, krémové nebo žluté barvě.

Ale co udělat s neutrálním tónem pleti? Je to jednoduché. Stačí zvolit zlatou střední cestu mezi navrhovanými možnostmi. Pánské šperky se dají vybrat obdobným způsobem. Při výběru šperků, ale vždy přidejte i osobní postřeh a sázejte na to, co o daném člověku víte. Můžete v některých případech odpozorovat, který šperk se dané osobě líbí, a v takovém případě máte vyhráno. Pokud si s výběrem nejste jistí, můžete se obrátit na odborníky, kteří vám poradí.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667