Jsou samolepky na stěnu doménou pouze dětí nebo bodují stejně u dospělých?

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 5.12.2019 | Reality, bydlení

Přestěhovali jsme se do nového bytu nebo máte nově postavený rodinný dům? Je jednou v jaké životní situaci se nacházíte, ale domácnost je potřeba tu a tam nějak oživit. Pokud vcházíte do místnosti, obvykle si všimnete stěn. Dá se zeď oživit bez nutnosti náročného malování? Už jen představa, že byste měli místnost vymalovat je šílená. Řada lidí se toho děsí i kvůli nepořádku, který se v místnosti vytvoří.

Dalším problémem s malováním je, že pokud vás barva nebo provedení stěn omrzí, musíte stěnu znovu malovat. Nedalo by se to vyřešit jinak? Je tady jedno řešení, které začalo bodovat především u dětí v dětských pokojíčcích, ale postupně se rozšířilo do celého domu a pohltilo i dospělé.

Samolepky na zeď oživí každý dětský pokojíček

Dětské pokojíčky proměníte díky samolepkám na zeď v dětský ráj. Samolepky na zeď jsou snadným a působivým řešením. Řešili jsme především dětské pokojíčky. Není nic jednoduššího než jednoduše na stěnu nalepit samolepky s motivy dětských hrdinů, pohádkových postav nebo jen jednoduché symboly. V eshopu kidscool.cz najdete řadu řešení právě pro děti. Přestane se dětem samolepka líbit nebo jsou jeho hrdinové s postupem věku odlišní? Žádný problém. Samolepku jej jednoduše sundáte a nalepíte novou.

Kouzlo samolepek na stěny je v jejich snadném lepení. Dětem tak vytvoříte kus ráje, na který budou jako starší vzpomínat.

Samolepkám na stěny podlehli již i dospělý

Výhodou samolepek je jejich pestrost. Pokud chcete mít na stěně svůj oblíbený citát, není problém jej pořídit nebo si jej sestavit ze samostatných písmenek. Do kuchyně mohou být líbivé motivy s motýlky, kytičkami nebo různými tvary.

Skvělým tipem, jak oživit prostor kolem vypínačů, jsou nejrůznější samolepky kočiček nebo pejsků. Jsou vyráběny přímo pro použití na vypínače. Nad televizí nebo na hlavní stěně obývacího pokoje si můžete vylepit vedle citátu také nejrůznější geometrické tvary, které vytvoří dokonalou koláž.

No uznejte sami, jak těžké by bylo tyto motivy namalovat klasickou cestou.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667