Je zdravá forma kouření zároveň bezpečnější?

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 5.12.2019 | Potraviny, tabák

V dnešní době jsme se již snad každý setkali s elektronickými cigaretami. Jsou součástí běžného života a nikomu již tento způsob kouření nepřijde zvláštní. Elektronické cigarety slouží u některých bývalých kuřáků jako prostředek pro odvykání, jiní zařadili tento typ cigaret na seznam svých činností jen tak jako součást životního stylu.

Jsou elektronické cigarety bezpečné?

Nabízí se otázka, která koluje různými médii. Kouřím elektronickou cigaretu, je bezpečná? Z pohledu zdraví by vám lékaři doporučili kouřit právě spíše tuto elektronickou variantu. Klasická cigareta obsahuje dehet a vznikají škodlivé látky při spalování tabáku. U e-cigaret tato skutečnost nehrozí.

Velkou výhodou je čistota kouření. Už vám nebudou žloutnout zuby a nebudete smrdět. E-cigaretu si můžete totiž naplnit dle svých představ. Pokud máte například rádi chuť maliny, není problém kouřit e-cigaretu s malinovou příchutí. Oblaka vydechované páry budou i příjemně vonět po malině.

U elektronických cigaret se nedívejte pouze na cenu, ale i na kapacitu baterií

Jako u spotřebičů i dalšího zboží je na trhu široká škála elektronických cigaret. Liší se dle ceny, která je přizpůsobená typu a jejím parametrům. Jedním z důležitých parametrů e-cigaret, které najdete na e-cigo.cz, je kapacita baterií. Může být velmi nepříjemné chtít si zakouřit a zjistit, že vám baterie téměř nic nevydrží. Důležité je vědět, jak často budete e-cigaretu využívat. Podle doby kouření pak zvolit vhodnou kapacitu baterie.

Stejně tak si vybírejte podle způsobu kouření. Elektronické cigarety se dělají v několika verzích – potahování do plic, z úst do plic nebo univerzální.

E-cigarety si pak můžete vybrat také dle designu nebo způsobu spouštění. Záleží na vás, jak jste zběhlí kuřáci.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667