Proč dát přednost elektrické varné desce před plynovým sporákem?

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 5.12.2019 | Služby

V dobách před několika desítkami let se v domácnostech využívaly k vaření kamna, kterými se zároveň vytápěly místnosti v domě. Tyto doby jsou již pryč a kamna vystřídaly především sporáky. Sporáky jsou k dostání ve dvou variantách. Můžete mít doma sporák na plyn nebo na elektrickou energii (varné desky). V dnešní době již není problém nechat si udělat kuchyně na míru, ale který sporáky byste měli zvolit a proč?

Plynové plotýnky dostanete za levnější cenu

Pokud přemýšlíte, jestli si domů pořídíte plynový sporák nebo sporák na elektřinu, měli byste popřemýšlet, co od sporáku očekáváte. Plynový sporák pořídíte za levnější peníze a je to taková klasika. Stačí otočit knoflíkem a škrtnout sirkou. Plynové sporáky najdete také s vestavěnou „jiskrou“, stačí tlačítko podržet a sporák se zažehne. Kde ale můžete vidět problém?

Objevte nevýhody včas

Problémem může být plyn. Určitě se vám často stalo, že jste nevěděli, jestli jste doma vypnuli sporák nebo zastavili plyn. Plynové sporáky se musí pravidelně kontrolovat, aby u přívodu plynu nedocházelo k únikům. Nevýhodou plyn můžete vidět také v opálení hrnců a pánví. Plamen hoří přímo pod hrncem a velmi lehce tak dojde k ušpinění. Elektrická varná deska může vyřešit vaše problémy. Moderním řešením vaší kuchyně je elektrická varná deska.

Nechte si kuchyni sestavit tak, aby vám do ní všechno zapadlo

Kde hledat výhody varné desky? Varné desky jsou k dostání v několika podobách. Mohou mít litinový nebo sklokeramický povrch. Naprostou novinkou jsou pak indukční varné desky. Nedoporučujeme pořizovat si litinovou varnou desku. Díky použitému materiálu budou provozní náklady nejvyšší z těchto tří typů varných desek. Pořizovací cena je sice nejnižší, ale koupě se vám jednoduše nevyplatí. Odborníci doporučují zlatou střední cestu – sklokeramickou varnou desku. Jsou efektivnější a úspornější. Nízké provozní náklady a možnost vybrat si, jak budete desku spouštět, je k nezaplacení. Lze ji spustit přes knoflík nebo také dotykem.

Až  vyberete spotřebiče, nechte si od kuchyne-pavlik.cz sestavit kuchyni na míru, aby vám do ní všechno krásně zapadlo.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667