Pracovní oděvy zajišťují bezpečný provoz řemesel

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 5.12.2019 | Průmysl, energetika

Kvalitní pracovní oděvy jsou základem pro bezpečný provoz kteréhokoliv řemesla. S přihlídnutím na osobní bezpečí i na stále se zvyšující bezpečnostní standarty a nařízení Evropské unie je dnes téměř nevyhnutelné se kvalitně vybavit k provozu své činnosti.

Co je k mání?


Sortiment pracovních oděvů a bezpečnostních prvků se každoročně rozrůstá a stává se nejen pestřejším, ale rovněž i cenově dostupnějším. Na internetovém obchodě rucedozadu.cz si můžete vybrat z velké škály pracovních a bezpečnostních prvků, která ocení většina řemesel i běžných lidí po dobu celého pracovního roku. Veškeré oděvy, obuv a příslušenství splňují náročné podmínky pro efektivitu a pohodlí při práci. Zároveň jsou v souladu s přísnými českými i evropskými normami a příslušnými atesty.

Pro profesionály i kutily


Eshop svojí nabídkou uspokojí profesionální pracovníky, kutily i ryzí amatéry. V oblasti obuvi naleznete různé typy uzavřené pracovní obuvi od běžných pracovních bot a holinek až po specializovanou obuv s protiskluzovým povrchem, ochráněnou špicí a dalšími prvky nepostradatelnými pro specializovaná povolání. Textil svojí nabídkou pokryje veškeré typy oděvů, ať už hledáte zimní, nepromokavou, či reflexní bundu a vesty. Pracovní trička, mikiny, košile, funkční prádlo a veškeré reflexní i aktivní doplňky.

V nabídce eshopu najdete také dětské či gastronomické oděvy. Specializovanou sekcí jsou ochranné prvky a pracovní rukavice, díky nimž při své práci nezískáte jen pohodlí a jistotu, ale především uchráníte Vaše zdraví i život spolehlivými pracovními prostředky.

Zkrátka ať už jste velká či malá firma, živnostník anebo se chcete jen kvalitně a bezpečně vybavit pro své kutilské potřeby, internetový obchod rucedozadu.cz jde pro Vás a pomůže Vám s výběrem toho nejlepšího.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667