Kühne + Nagel spustil objednávkový portál myKN

Nový rezervační a objednávkový portál myKN pro nákladní přepravy
Zadavatel: Kühne + Nagel | 5.12.2018 | Auto-moto, logistika
Objednávkový portál myKN Kühne + Nagel
Autor fotografie:

• Čtyři hlavní funkcionality portálu myKN: poptávání cen, objednávání přeprav, sledování zásilek a vyhledávání tras a servisů v jedné aplikaci
• Zákazníci si sami přes vlastní účet spravují svoje letecké, námořní i silniční přepravy online

Společnost Kühne + Nagel zprovoznila v listopadu nový  zákaznický samoobslužný portál myKN, kde si mohou zákazníci tvořit cenové poptávky online v režimu 24/7, vyhledávat trasy a servisy, rezervovat nákladní dopravu a sledovat své zboží na cestě kdekoliv po světě.
Rezervační a objednávková služba myKN je zákazníkům k dispozici kdykoliv, a to přes snadný a pohodlný přístup z webových stránek www.kuehne-nagel.cz nebo přes aplikaci v tabletu či mobilu. Z jednoho místa si tak zákazník může spravovat vše okolo svých přeprav včetně plánování a analýz, a to online a nonstop.

Do aplikace  myKN se může registrovat a vstoupit kdokoliv pod svým soukromým nebo pracovním emailem: vpravo nahoře na českém webu www.kuehne-nagel.cz.

Dr. Detlef Trefzger, výkonný ředitel Kuehne + Nagel International AG vyzdvihuje: “Středobodem a cílem našeho snažení je spokojený zákazník. I proto jsme vyvinuli revoluční aplikaci, díky které se správa nákladních přeprav stává jednoduchým úkonem. Plníme přání zákazníků, aby se nutná administrativa okolo spedice zvládala mnohem efektivněji a snadněji a cenové nabídky byly k dispozici rychle a kdykoliv. I proto je naše aplikace myKN interaktivní, komplexní a dostupná nonstop.”

myKN umožňuje registrovaným zákazníkům, mimo jiné, vyhledávat všechny námořní servisy na světě a získávat tak vizuální přehled na interaktivních mapách o detailech přepravy včetně finančních analýz a nahrávání dokumentů, a to v nedávno představené digitální platformě Sea Explorer www.seaexplorer.com.

Účet si v aplikaci myKN lze personalizovat a nastavit podle svých potřeb, samozřejmostí je zasílání notifikací o změně pohybu zboží na svůj telefon nebo email či porovnávat rychlost doručení u různých typů přeprav apod.

Tyto a mnoho dalších užitečných integrovaných funkcionalit řadí  myKN mezi nejlepší digitální logistické nástroje na světě.

Textový soubor:
PřílohaVelikost
Microsoft Office document icon kuhne_nagel_spustil_provoz_mykn.doc58.5 KB
Obrázky:
PřílohaVelikost
Image icon portal_mykn_kuhne_nagel.jpg639.08 KB
Témata: logistika, digitalizace, nákladní doprava | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Kühne + Nagel

Pekařská 7
155 00 Praha 5
Kontaktní osoba: Lenka Křivancová
Marketing Manager ČR
lenka.krivancova@kuehne-nagel.com
601 256 743
Obrázek uživatele Kühne Nagel
Kühne + Nagel je světový lídr v námořní dopravě, globální dvojka v leteckém cargu, evropská trojka v silniční spedici a světová dvojka ve službách kontraktní logistiky.  
Kühne + Nagel, spol. s r.o.
Pekařská 7
155 00 Praha 5
Česká republika
lenka.krivancova@kuehne-nagel.com
Tel: 257 090 065