Čeští florbalisté budou na mistrovství sahat po medaili, zlatá to ale nebude

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 5.12.2014 | Sport, volný čas, zábava

Londýn/Praha (Pressweb) - 5. 12. 2014: Zlato je stále daleko, na medaili by to českým florbalistům vyjít mohlo. Myslí si to bookmakeři sázkové kanceláře Unibet, kteří český národní florbalový tým s kurzem 21,00 na zlaté medaile vidí jako čtyřku nadcházejícího mistrovství světa.

K naplnění odvěkého snu o nejcennějším kovu by tak Češi museli přehrát především dominantní skandinávské duo favoritů, jimiž jsou Finové (kurz 3,1 na celkové vítězství) a především hegemoni ze Švédska, jejichž triumf sázkařům přinese pouhý 1,35násobek vkladů. Podle papírových předpokladů tak Češi míří do souboje o třetí místo, kde sice nebudou proti Švýcarům favority, ale kurz 12,5 na celkový triumf hráčů ze země helvétského kříže naznačuje, že by mělo jít o vyrovnaný boj.

„Florbal a kurzy na něj trpí velkou převahou nejprve velké dvojky ze Skandinávie, za ní jsou s velkým odstupem Švýcaři a Češi, pak je další díra pro Nory, Lotyše a Američany, a následně jsou už všichni naprostými outsidery,“ komentuje kurzy marketingový manažer Unibetu Milan Klemš. „Na druhou stranu se pravidelně stává, že jeden z těchto příkopů bývá překonán a alespoň jeden tým naruší papírové předpoklady, takže věříme, že může být sázkařsky zajímavé, komu se to podaří tentokrát,“ dodává Klemš.

Dánsko, Austrálie nebo Japonsko to určitě nebudou, na jejich triumf na turnaji je vypsaný astronomický kurz 5001 ku 1.

Všechny kurzy včetně možnosti vsadit si online najdete na https://cz.unibet.com/betting#/group/1000093935/category/908

::

Společnost Unibet Group Plc je veřejně obchodovaná společnost na burze NASDAQ OMX Nordic Exchange ve Stockholmu. Od roku 1997 web Unibet.com poskytuje platformu pro sportovní sázky, casino, hry a online poker pro více než 8,6 miliónu zákazníků ve více než 100 zemích světa. Unibet je členem EGBA, Evropské asociace her a sázek, RGA, Remote Gambling Association ve Velké Británii a je auditován a certifikován organizací eCOGRA ve vztahu k odpovědnému a spravedlivému hraní. Skupina Unibet Group nejenže dodržuje veškeré příslušné právní předpisy týkající se zodpovědného sázení a hraní, vždy byla také i aktivním členem a podporovatelem hlavních základů zodpovědného sázení a hraní. K některým z námi podporovaných iniciativ patří: jsme zakládajícím členem EGBA a ESSA; jsme hlavní hybnou silou Dne zodpovědného hraní EU v Evropském parlamentu; každoroční dary Gambling Therapy.

Region: Svět

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024