Poskytnutí sídla v Praze – služba, která se vyplatí

Poskytnutí sídla v Praze a virtuální kancelář
Zadavatel: Office Time | 4.12.2014 | Služby
Autor fotografie:

Praha (Pressweb) - Také se vám zdá, že firma potřebuje oživit? Anebo hledáte možnost, jak ji dát další přidanou hodnotu či zvýšit její prestiž? A co sídlo firmy Praha? Firma by tak dostala dobrou adresu a byla ve společnosti úspěšných. Stejně jste pořád na cestách, ale sídlo firma mít ze zákona musí. Hlavní město pořád táhne a je centrem byznysu. Máte blízko k centrálním úřadům a to vaši partneři určitě ocení. Poskytnutí sídla v Praze může být jen formální tah, ale firmě to v budoucnu pomůže. Zvýší to její konkurenceschopnost v soutěži o zakázky.

Poskytnutí sídla v Praze a virtuální kancelář

Kdo vlastně poskytnutí sídla v Praze ocení? Firmy s nezajímavou adresou nebo ty, jež obchodují se zahraničím.
Výhodné je to i pro podnikatele, jímž se nevyplatí pronajímat si kancelář. Současně se sídlem v Praze získáte i virtuální kancelář. Mnohé služby rádi přivítáte. Budeme se vám starat o poštu, můžete využít i naši telefonní službu. Zvykněte si na to, že všechno sami dělat nemusíte. Administrativní služby se vyplatí si pronajmout.
Zorganizujeme pro vás i obchodní schůzky, takže poskytnutí sídla v Praze je výhodné.

Jaké služby můžete získat
• Poštovní služby
• Telefonní a faxové služby
• Další administrativní služby

Dobrá adresa je vždycky v centru dění – vyberte si sídlo v Praze

Jestliže máte zájem o poskytnutí sídla v Praze, vyberte si adresu z naší nabídky. Veškeré podklady připravíme za vás. Obstaráme povolení vlastníka nemovitosti, pořídíme výpis z katastru. Smlouvu pak můžete podepsat okamžitě. Sídlo budete mít v naší nemovitosti, takže nic neriskujete. Za vás můžeme podat návrh na změnu do obchodního rejstříku a připravit nabídku služeb pro virtuální kancelář. Co budete všechno potřebovat? Zasílání pošty nebo vám stačí digitální úschovna? Virtuální kanceláře nabízejí telefonní služby nebo další administrativní pomoc.

Témata: sídlo firmy v Praze | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Office Time

Revoluční 762/13
110 00 Praha 1
Obrázek uživatele Office Time
Přemýšlíte o tom, že změníte sídlo firmy, aby vaše podnikání dostala nový impuls?Je to dobrý nápad, protože dobrá adresa zvýší vaši konkurenceschopnost, zvýší vaše šance na lukrativní obchody. Pokud získáte například prestižní sídlo firmy Praha, budete potřebovat také virtuální... vice ›
OfficeTime s.r.o. - kancelář
Revoluční 762/13
110 00 Praha 1
Česká republika
obchod@officetime.cz
Tel: +420 775 552 844, 226 254 066