Vsaďte při výběru nádrží na jistotu

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 5.1.2018 | Obchod, e-commerce

Pohybujete se v oblasti zemědělství nebo jakékoliv jiné, kde je vyžadovaná manipulace a uskladňování nafty, AdBlue, hnojiv, topných olejů nebo chemikálií?  Máme pro Vás snadné řešení, v podobě nádrží, které jsou vyrobeny z kvalitních, bytelných materiálů, se kterými se Vám bude jednoduše pracovat. Bohatou nabídku dvouplášťových i jednoplášťových nádrží nabízí firma Eurotank Diesel, kterou naleznete pod stejnojmennou webovou stránkou eurotankdiesel.com.

Poraďte si hravě s naftou

Skladování, manipulování a následné čerpání nafty může být pro některé firmy velký problém. Teď už ne. Na stránkách společnosti Eurotank Diesel na Vás čeká nabídka jednoplášťových a dvouplášťových nádrží na naftu od předního výrobce Kingspan. Jednoplášťové nádrže můžete vybírat o objemech od 200 do 900 litrů a dvouplášťové od 2500 do 9000 litrů. Mezi jejich výhody patří velmi dlouhá životnost a to bez velkých požadavků na údržbu.

Hnojivo, topný olej, chemikálie a další

Kromě nádrží na naftu v nabídce najdete i nádrže na další kapaliny a materiály. Jak jsme již výše zmínili, výrobcem nádrží je výrobce Kingspan, což symbolizuje vysokou kvalitu. K nádržím samo sebou patří i potřebné příslušenství a náhradní díly. Máme na mysli elektrická čerpadla, automatické výdejní pistole, analogové průtokoměry, digitální průtokoměry, tlakové hadice, výdejní zařízení, ale i hasicí přístroje a vodní filtry.

Kvalitní čištění

Na závěr dovolujeme upozornit na výběr prostředků, které zajistí kompletní čištění veškerých nádrží, systémů, trysek a výfuků. ECO GAS zároveň zajistí snížení spotřeby a zvýšení výkonu Vašeho vozidla. To vše, ale i mnoho dalšího naleznete na webové stránce tady – eurotankdiesel.com. Neváhejte a vsaďte na kvalitu. 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 737 393 667
Obrázek uživatele MediaUp Agency s.r.o.
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667