Přemýšlíte, jak by měla vypadat vaše nová kuchyně?

Kuchyně patří mezi místnosti, které jsou naprosto v každé domácnosti. Mají svou tradici a zcela výsostné a nezastupitelné postavení. Přece jen si však kuchyně prošly značným vývojem.
Zadavatel: Wobsah s.r.o. | 5.1.2015 | Reality, bydlení

Praha (Pressweb) - To, co bylo IN ještě před několika roky, je už dávno vánek minulosti. Naproti tomu však představa a osobitý pohled na věc hraje vždy nejdůležitější roli. Výsledkem je skutečnost, že dovolené je v podstatě cokoliv.

Přemýšlíte-li o nové kuchyni, případně o rekonstrukci té stávající, jistě se nevyhnete požadavku na inspiraci. Přece jen je však dobré již v prvopočátcích mít určitou, alespoň hrubou představu, za kterou byste si měli jít. Tu a tam je samozřejmě možné cokoliv doladit.

Kuchyně dnes nabývají mnohých stylů. Někdo holduje klasice a jakýmsi konzervativním kolejím, jinému nejsou cizí poslední výstřely stylu a láká ho originalita a kreativnost. Ať již máte jakýkoliv pohled na věc, doporučíme vám, abyste navštívili web InHaus.cz. V jedné jeho sekci naleznete širokou, utříděnou fotogalerii kuchyní. A právě zde si můžete i vy přijít na své, je velmi pravděpodobné, že vás nějaký styl zaujme.

Odpovědět si můžete na několik otázek: Do jakých barev by kuchyně měla být laděna? Jak to zamýšlíte s kuchyňským nábytkem? Co osvětlení, barový pult a další vychytávky? Odpovědi nejsou pravda snadné, přece jen když můžete srovnávat a hodnotit, tak bude cesta výběru výrazně ulehčena.

Velký boom zažívají kuchyňské ostrůvky

I když každý preferuje něco jiného, jistě se všichni shodnou na požadavku komfortu, účelnosti a do jisté míry i moderních stylů. Zajímalo-li by vás, co nyní v kuchyních letí, tak jsou to jednoznačně kuchyňské ostrůvky!

Můžete si je představit jako oddělené oázy nábytku nejrůznějších podob. Jejich výhodou je obvykle i snadné přemístění a více méně rozložení prvků v kuchyni.

Projekt Inhaus kromě inspirace nabízí i možnost prezentace pro firmy či interiérová studia, registrace a poskytnutí ukázek produktů je zcela zdarma!

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.