Jak ochránit různorodé povrchy proti vodě

Zadavatel: SEO Linhart s.r.o. | 5.3.2013 | Stavebnictví

Praha (Pressweb) - Voda a vlhkost je zákeřným přírodním živlem, který může poškodit a narušit nejrůznější povrchy. Voda je velkým strašákem budov, kterým by mohly narušit statiku, kovů a kovových konstrukcí, u nichž může způsobovat korozi, ale také dřevěných povrchů, jenž trpí tlením a plísněmi, pokud jsou dlouhodobě vystaveny působení vody nebo vlhkosti.

Právě hydroizolační nátěry pomáhají předcházet těmto poškozením. U každého povrchu je potřeba pečlivě zvážit typ hydroizolačního nátěru, který bude aplikován, stejně jako způsob, jakým bude aplikován. Vzhledem k tomu, že se jedná o speciální nátěry je vhodné, aby je prováděli školení natěrači, především pak u hydroizolačních nátěrů konstrukcí, budov a jiných struktur, kde by případné selhání hydroizolace mohlo vést k poškození statiky stavby.

Běžně se hydroizolační nátěry provádějí například na střechách domů, u balkonů nebo teras, či jiných míst a spojů na budovách, kde by mohlo docházet k zatékání vody do vnitřních prostor nebo do konstrukce budovy.

U kovových povrchů, které jsou dlouhodobě vystaveny venkovním vlivům, jako jsou například zábradlí, mostní konstrukce, jeřáby, sloupy a jiné, se standardně využívají syntetické nátěry, které vyžadují speciální a odbornou aplikaci. Nesprávné nanesení nátěru by mohlo vyústit v jeho narušení vnějšími vlivy, mechanickým poškozením a tím k pronikání vody ke kovu, který by začal korodovat.

Je proto velmi důležité buď mít odborné znalosti, nebo se práci svěřit školeným odborníkům. Více informací o hydroizolačních a dalších speciálních nátěrech můžete najít na adrese http://www.nateryhydroizolacni.cz.

Témata: izolace

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Linhart s.r.o.

Dětřichov 27
783 91 Uničov
Kontaktní osoba: Jan Linhart
linhart@seolinhart.cz
+420 604 539 064
Obrázek uživatele SEOLinhart.cz
Již 7 let se zabýváme optimalizací pro vyhledávače a budujeme kvalitní zpětné odkazyVlastníme velké portfolio webů (tisíce domén) určených pro prodej zpětných odkazůZvyšte zisk Vašeho webu, ale nevynakládejte přitom zbytečně penízeProdáváme odkazy největším SEO agenturám v České republice
SEO Linhart s.r.o.
Dětřichov 27
783 91 Uničov
Česká republika
linhart@seolinhart.cz