Zákeřné situace při malování interiérů

Zadavatel: SEO Linhart s.r.o. | 5.3.2013 | Reality, bydlení

Praha (Pressweb) - Možná jste také někdy při malování narazili na problémy, u nichž jste si nebyli jisti správným řešením. Vlhké stěny, rohy nebo stropy potažené mastnými skvrnami, podklad ve velice špatném stavu a další nepříjemnosti mohou znesnadňovat práci i profesionálním malířům natož pak laikovi. Přesto se ale někdy můžete i s těmito problémy potkat. Ideálním řešením je pak přizvat odborníka, který má s jejich řešením mnohem větší zkušenosti. Profesionální malíři vědí, jaké nátěry jsou pro podobné případy zapotřebí a jaký je správný postup jejich aplikace.

U vlhkého zdiva se například provádí takzvaná sanace, která při neodborném provedení může objektu spíše ublížit než vyřešit daný problém. I mastné skvrny například od plynu, dýmu z cigaret a dehtu nebo skvrny od vody se v mnoha případech jen velice těžko přetírají. Existují ale speciální nátěry, které podobné skvrny zaizolují a následně je již lze bez problémů přetřít libovolnou barvou, která je překryje.

Další problémy mohou nastat při malování na podklad, který je ve špatném stavu. Špatné omítky, které opadávají, jsou v nich dutá místa, kde omítka nepřiléhá k podkladu, vlivem vibrací a jiných pohybů či erozí v ní vznikly trhliny a praskliny, loupající se staré nátěry – poměrně běžné jevy u starých objektů, domů či bytů. I tyto se musejí řešit odborně. Opět lze využít služeb profesionálního malířství – jejich odborné znalosti a praxe jsou nenahraditelné a díky nim zvládají malíři malířské práce výrazně rychleji. Pokud byste se ovšem přesto rozhodli tyto problémy řešit svépomocí, je vhodné si nastudovat podrobné informace a postupy, které je potřeba precizně dodržovat, nebo lze využít malíře alespoň ke konzultacím. Na adrese http://www.malirinterieru.cz najdete potřebné rady pro malování interiérů zvládnuté jako od profesionálních malířů.

Témata: malířské práce

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Linhart s.r.o.

Dětřichov 27
783 91 Uničov
Kontaktní osoba: Jan Linhart
linhart@seolinhart.cz
+420 604 539 064
Obrázek uživatele SEOLinhart.cz
Již 7 let se zabýváme optimalizací pro vyhledávače a budujeme kvalitní zpětné odkazyVlastníme velké portfolio webů (tisíce domén) určených pro prodej zpětných odkazůZvyšte zisk Vašeho webu, ale nevynakládejte přitom zbytečně penízeProdáváme odkazy největším SEO agenturám v České republice
SEO Linhart s.r.o.
Dětřichov 27
783 91 Uničov
Česká republika
linhart@seolinhart.cz