Získejte profesionální nádrže na dešťovou vodu jen za zlomek jejich ceny

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 5.10.2023 | Služby

Nádrže na dešťovou vodu jsou velice populární a moderní technologií, díky které je pro nás zachytávání a následné užívání dešťové vody mnohonásobně jednodušší. Celá řada našich klientů ale řeší problémy s tím, že větší systémy zároveň nejsou ani zdaleka levnou záležitostí.

V rámci dnešního článku vám přitom nepředstavíme jenom možnosti nákupu v našem internetovém obchodě, ale také možnosti, které vám přináší dotace k pořízení těchto systémů.

Nádrže na dešťovou vodu pro všechny

Díky opravdu širokému a kvalitnímu výběru vám můžeme nabídnout možnost pro každý pozemek. Jednotlivé nádrže na dešťovou vodu totiž mohou nabývat celé řadě rozměrů a hlavně orientací. Pokud tak potřebujete umístit nádrž do nízké hloubky, tak použijete horizontální profil. Zcela naopak, vertikální profil při poměrně malé ploše dokáže do hloubky nabídnout velkou kapacitu.

Mimo toho na stránkách destovky.cz můžete jednoduše najít ohromné množství jednotlivých komponentů a doplňků do systémů, díky čemuž tak bez potíží složíme dokonalý systém právě pro daný pozemek.

Dotace dešťovka vám se vším pomůže!

Mimo samotného prodeje vám pak můžeme pomoci k tomu, abyste získali dotaci dešťovka. Tato dotace je velice specifická v tom smyslu, že je na financování přímo těchto systémů. Je ale obtížná proto, že je nutné dodat technickou dokumentaci a specifika s profesionálními nároky.

Jednoduše tak například nádrže na dešťovou vodu  ECO-LINE můžete získat s opravdu výraznou slevou. O dotaci přitom můžete požádat i samostatně, protože se nijak neváže na naši společnost. Poslední důležitou informací pak je, že máme úspěšnost podaných dotací více, jak 95 %. Pokud přitom nebyl návrh úspěšný, tak náš klient za zřízení celé služby a asistenci nikdy neplatil ani korunu.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667