Chcete pronajímat své nemovitosti beze strachu? Naše správa nemovitostí vám to umožní!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 5.10.2023 | Reality, bydlení

Pronajímání nemovitostí je jednou z těch dlouhodobě nejvýhodnějších možností, jak mohou různí majitelé se svými nemovitostmi nakládat. S takovým rozhodnutím se ale zároveň pojí o velké množství rizik a nebezpečí, která k pronajímání neodmyslitelně patří.

Především pro nové podnikatele tak mohou pronájmy být i noční můrou. Díky naší společnosti a správa nemovitostí se už ale nemusíte na žádná nebezpečí připravovat samostatně.

Správa velkých i malých nemovitostí

Naše realitní kancelář happyhouse-sprava.cz, je rozhodně jednou z nejzkušenějších kanceláří v Praze a okolí. Díky více než dvaceti letům praxe se nám pod ruku dostalo ohromné množství různých nemovitostí s různými požadavky.

Jsme tak schopni nabídnout ideální služby a výhody všem možným zájemcům od majitelů jediného bytu, až po investory s několika činžovními domy v nabídce.

Služba přesně podle vás

Jak již bylo jednou řečeno, tak každá nemovitost má trochu jiné specifikace, a tím i také požadavky. Z toho důvodu tak není správa nemovitostí jedním typem služby beze změn. Naopak se jedná o balíčky, které jsou děleny podle konkrétních druhů nemovitostí do jednotlivých typů. Přitom ale není problém se dohodnout na tom, že některé dílčí služby nevyužijete, nebo naopak budete potřebovat služby nad rámec balíčku ke konkrétní nemovitosti.

Individuální cenové nabídky

Mimo samotného obsahu balíčku je individuální záležitostí také cena. Na podobné služby se jen těžko dá používat tabulková cena už jenom kvůli tomu, že je příliš mnoho velice rozdílných faktorů, které ovlivňují akceptovatelnost ceny služby. V rámci ceny je tak vždy zohledněno to, jakého rozměru podnikání je, a jaké příjmy z něj jsou. Díky tomu tak služba nikdy nepřeroste možnosti vašich příjmů z pronájmu nemovitosti.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667