Jste investoři a potřebujete kvalitní realitní podporu v Praze? Naše společnost vám k ruce!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 5.10.2023 | Reality, bydlení

Pokud máte dostatek peněz na lukrativní investice a vaším cílem jsou reality, tak rozhodně nenajdeme lepší místo, než je samotná Praha. V našem hlavním městě je díky silnému mezinárodnímu prostředí, ekonomice na nejvyšší domácí úrovni a také dostatečné poptávce realitní trh na výši.

Proto tak může mimo jiné přitahovat i ohromné množství investorů, kteří s různými cíli zhodnocení svých peněz přichází nakupovat, prodávat a provozovat různé nemovitosti. Naše realitní kancelář vám přitom může být k dispozici.

Nabídka investičních nemovitostí

V rámci naší realitní kanceláře nabízíme prodeje a nákupy velkého množství nemovitostí. Pro běžného zákazníka mohou být nejzajímavější především byty s různou zástavbou i umístění po celé Praze. Najdou se přitom dokonce i domy, které kolikrát svojí cenou dokáží konkurovat bytům už jenom kvůli svým zásadním výhodám.

Vedle nich ale můžete na happyhouserentals.com najít také velké množství investičních nemovitostí. Investiční nemovitosti jsou sami o sobě hlavně takové, jako kupříkladu činžovní domy, nebo domy s dispozicí pro provoz kanceláří. Pro nadšeného investora jsou tak rozhodně zajímavým cílem.

Od nákupu až po pomoc s provozem

Nákupem a prodejem ale rozhodně nemusí spolupráce s naší realitní kanceláří končit. Zcela naopak, svým klientům se snažíme nabídnout opravdu velice originální a komplexní servis se všemi možnostmi. Pod pojmem realitní kancelář Praha si představujeme silného a všestranného partnera.

Správa nemovitostí je přitom službou, která může být pro váš provoz tím pravým. Ve své podstatě se jedná o kompletní řízení nemovitosti od naplnění, přes komunikaci s klienty, až po účetnictví a technický dohled. Investice se vám tak může začít vracet okamžitě, a to při minimální snaze.

 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667