Webovka i appka je u firem trend roku 2019

Zadavatel: Seokonzult.cz | 5.10.2019 | Média, marketing
Webovka i appka

Rozhodli jste se založit vlastní podnik? Chcete se postavit tímto způsobem na vlastní nohy? Pokud ano, musíte vědět, že podnikání není procházka růžovým sadem, není to skutečně tak jednoduché, jak se vám může zdát z příběhů slavných osobností. I když se vám podaří založit podnik, musíte ho dostat do podvědomí lidí a musíte ho dostat ze stínu konkurence, kterou na trhu zkrátka mít budete. Vždyť v dnešní době už existuje doslova všechno, jenom přijdete s novým a jiným pojetím či řešením na daný problém.

Pokud jste se rozhodli začít podnikat, musíte z počátku udělat hlavně dva velké kroky, které vám pomohou uspět. Musíte založit webovou stránku a také vytvořit mobilní aplikaci na míru vašemu podniku.

Webová stránka je základ

Webová stránka je to, co rozhodně nesmí žádný podnik postrádat. Je to zkrátka základ, bez toho to nejde. Svěřte tvorbu webové stránky někomu, kdo se na to zaměřuje a kdo se na to specializuje. Specialisté vám vytvoří stránku, která bude moderní, originální, přehledná a zkrátka taková, aby se lidem dostala do podvědomí.

V souvislosti s webovou stránkou je nutné, abyste ji pravidelně aktualizovali. Jen tak se dostane mezi první výsledky ve vyhledávání.

Mobilní aplikace vás dostane před konkurenci

Webová stránka je sice základ úspěšného podniku, ale už to dávno není všechno. Už nestačí mít jen reprezentativní webovou stránku, dnes je zapotřebí mnohem víc. Musíte mít také mobilní aplikaci, která vás dostane před konkurenci (řada firem nad ní totiž stále váhá, nebuďte mezi nimi).

Mobilní aplikace je určená nejen pro firmy ve službách, ale také ji ocení obce, města, mimo jiné i restaurace, hotely, festivaly nebo třeba muzea.

Mají celou řadu výhod. Například se plně přizpůsobují zařízení, do kterého jsou stahovány, kromě toho využívají všechny funkce telefonu. Mohou tak klientům a zákazníkům pravidelně posílat oznámení nebo třeba slevové kupony.

Témata: webová stránka, mobilní aplikace, reklama | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Tomáš Stýskala
Bruzovská 1840
738 01 Frýdek-Místek
Česká republika
info@seokonzult.cz