Ultrazvukové čištění je neskutečně efektivní

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 3.9.2020 | Služby

Ultrazvukové čističky jsou novou a efektivní metodou, jak čistit kovové materiály s nevídaným efektem a šetrností zároveň. Nejde přitom o takovou investici, která by byla nepřiměřená vaším hobby podmínkám či podnikatelským záměrům. I díky tomu se tak ultrazvukové čističky dostávají do povědomí různých hledačů pokladů, šperkařů či strojní výroby.

Jak ultrazvukové čističky vypadají a jaké mají příslušenství

Ultrazvukové čističky jsou opravdu jednoduchým přístrojem. Velice zkráceně jde o nerezovou vanu různých velikostí, do které se vlévají čistící emulze a posléze vkládají i čištěné předměty. Mimo vany jako takové pak pochopitelně obsahují také kontrolní panel, kde se dá volit intenzita, délka a režim čištění materiálu. Čističky sežene v ohromném cenovém rozsahu a od toho se odvíjí i velikost a výkon čistící vany. Slušný sortiment mohou nabídnout některé specializované obchody jako například ultrazvuk.eu. Jediným dalším příslušenstvím k ultrazvukovým čističkám jsou potom speciální emulze. Ty se na první pohled jeví poměrně draze, ale jejich spotřeba je minimální a dají se používat opakovaně.

Kde mohou mít praktické využití

Jak už jednou padlo, tak ultrazvukové čističky použijí jak profesionální firmy a řemeslníci, tak i hobby amatéři. Jedním z nejčastějších důvodů použití bývají šperky. Ty jsou výjimečné svojí náchylností k poškození a zároveň titěrnými rozměry, kdy je opravdu složité a zdlouhavé, jakkoliv manuálně čistit některé oblasti. Občas je to dokonce i nemožné. Ultrazvukové čističky díky tekuté emulzi, která zateče do spár, dokáží skvěle čistit. Stejně tak je mohou využít například hledači pokladů, kteří s detektorem kovů často najdou cenné, ale pošpiněné a citlivé předměty. Mechanické drhnutí by v tomhle případě bylo doslova likvidační a také proto je naprosto parádní metodou čištění použití ultrazvuku.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667