MotorHome.cz - nová homepage motoristů

Zadavatel: SeoExtra.cz | 4.9.2015 | Auto-moto, logistika

Praha (Pressweb) - Pokud vás zajímají auta a chcete mít kdykoli rychlý přehled o tom, co se právě děje, měli byste si přidat mezi oblíbené stránky www.motorhome.cz.

MotorHome.cz je agregátor motoristických zpráv českých i zahraničních webů. Několikrát za hodinu čerpá informace z více než 70 zdrojů a novinky zobrazuje na titulní straně v chronologickém pořadí podle data zveřejnění. V horním menu je možné vybrat zobrazování zpráv pouze českých, nebo pouze zahraničních webů. Další filtry se nacházejí v blocích nad menu - můžete si vyhledat zprávy o konkrétní značce, můžete procházet samostatně jednotlivé zdroje a nebo si zobrazit vše, co vyšlo v posledních měsících. Na jediné stránce tak získáte přehled o všech horkých novinkách bez toho, abyste museli jednotlivé zdroje sami procházet.

Motorhome.cz se při hledání zpráv nespoléhá pouze na internetové magazíny. Zobrazit je možné aktuální tweety jednotlivých automobilek, nebo si procházet jejich oficiální videa. Máte možnost vidět i ta, která se na zpravodajských webech dosud neobjevila a možná nikdy neobjeví. Jakmile automobilka zveřejní nové video, během pár minut se o něm na MotorHome.cz dozvíte.

Další dvě sekce webu Motorhome.cz monitorují stejným způsobem dění ve světě Formule 1 a Mistrovství světa v Rally. I tady máte rychlý přehled o nejnovějších zprávách právě vydaných u nás i v zahraničí.  

Stránky mají moderní a jednoduchý layout. Jsou responsivní, takže se zobrazují stejně dobře na klasickém PC, tabletu i v mobilním telefonu. Řazení zpráv do boxů a nekonečné rolování Vás v základním zobrazení nebude nutit se proklikávat dále. Denně se na hlavní straně objeví kolem 150 aktuálních zpráv.

MotorHome.cz je určen široké veřejnosti, ale stále častěji nachází své příznivce v řadách motoristických odborníků, mediálních agentur i dovozců a prodejců automobilů. Ti všichni potřebují rychlý a aktuální přehled o současném dění v jejich oboru. MotorHome.cz jim ho nabízí na jediné stránce.

 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Obrázek uživatele SeoExtra.cz
Česká republika
marcol@email.cz
Tel: +420 728 463 712