Použij, znovu použij a až potom zrecykluj! Nová služba slaví úspěchy!

Zadavatel: Wobsah s.r.o. | 4.9.2014 | Průmysl, energetika

Praha (Pressweb) - Ekologie je dnes velmi ožehavým tématem, ze kterého je možné i těžit. Důkazem toho je nápad se zpracováním již použitých krabic, ze kterého se stal zajímavý byznys. Díky prosté myšlence a jednoduchému systému mohou velmi výrazně ušetřit všechny firmy i jednotlivci. Náklady je totiž možné snížit o 50 až 80%.

Chytré řešení nese ovoce

Důkazem, že ty nejjednoduší myšlenky mohou fungovat super efektivně, je služba dalšího využití již jednou použitých kartonových krabic. Většinu kartonových krabic totiž až dosud čekal ten stejný osud. Byly koupeny za poměrně drahé peníze, jednou použity na přepravu zboží (či na jiné účely) a potom vyhozeny a to bez známek poškození. Mohly tedy perfektně sloužit k dalším účelům, ovšem nestalo se tak. Právě tento koloběh byl změněn. Protože vznikla nová služba, která jednou použité a nepoškozené krabice vykupuje a nabízí je k dalšímu použití. Co se totiž nehodí jednomu, může perfektně splnit představy druhého.

Pro firmy i jednotlivce

Firmy i jednotlivci tak mají šanci koupit použité krabice (bez zjevných známek poškození) a využít je k dalším účelům. Služba je výhodná v tom, že cena krabice se oproti koupi nové sníží o 50 až 80 %. Je tak možné ušetřit i velmi zajímavé částky. Použité krabice mají stejné použití jako krabice nové. Jedná se o krabice na stěhování, zasílání, skladování, nebo archivaci.

Výběr uspokojí každého

Kartonové krabice koupíte na odvozpapiru.cz. Zákazníci si zde mohou vybírat z různých druhů. V nabídce jsou výhradně zkontrolované krabice v dobrém stavu. Je nutné počítat s tím, že na nich může být potisk či zbytky lepicí pásky. Každý zákazník má právo krabici v případě nespokojenosti vrátit. Úžasné je, že služba je dostupná 7 dní v týdnu. Krabice objednávejte na tel. 603 224 879 či 732 640 715 nebo na info@odvozpapiru.cz

Témata: použité krabice, krabice na stěhování | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.