Zakládáte firmu? Poradíme vám, jak na to

Zadavatel: PSHK s.r.o. | 4.8.2016 | Služby

Hradec Králové (Pressweb) - Založení společnosti nemusí být složité, pokud se orientujete v aktuální a související legislativě nebo znáte nějakého odborníka, se kterým se můžete na toto téma poradit. Navštivte webový portál zalozeni-firmy-spolecnosti.cz, kde si můžete přečíst užitečné rady a tipy na toto téma.

Dozvíte se zde například, jak založit společnost s ručením omezeným, akciovou společnost nebo třeba komanditní společnost. Přečtete si zde rady pro sepsání společenské smlouvy nebo k podání návrhu na zápis do obchodního rejstříku. Také se dozvíte, jak dosáhnout na dotace pro své podnikání nebo jak správně platit daně. Na své si zde tedy přijde úplně každý - i ten, kdo už má fungující obchodní společnost.

Na portálu navíc pravidelně vycházejí nové články, ze kterých můžete čerpat inspiraci pro své další aktivity. I legislativa se stále mění a některé změny se dotýkají nejen nově zakládaných, ale také již fungujících, podniků. Proto je dobré se stále orientovat a být v obraze, i když už máte vlastní společnost. S tímto portálem tak budete mít jistotu, že vám žádná aktualita neunikne.

 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

PSHK s.r.o.

Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Kontaktní osoba: Zdeněk Hrubý
Jednatel
hruby@pshk.cz
+420 776 525 452
Obrázek uživatele PSHK
Provádíme SEO pro vyhledávače, nabízíme služby v oblasti internetového marketingu, vedení PPC kampaní. Tvoříme webové stránky a e-shopy.
PSHK s.r.o.
Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Česká republika
info@pshk.cz
Tel: +420 491 110 854