HR Konference 2014 na téma Odvážná HR

Zadavatel: Wobsah s.r.o. | 4.8.2014 | Kariéra, vzdělávání

Praha (Pressweb) - Všichni manažeři, personalisté a odborníci na HR by měli zpozornět. Připravuje se totiž speciální konference na téma Odvážná HR. Konferenci bude pořádat společnost MotivP, která má v této oblasti obrovské zkušenosti. Co bude obsahem konference, kde se bude konat a jak se přihlásit?

Konference přinese řadu podstatných informací

Společnost MotivP pořádá konference na téma HR každý rok. Pokaždé je konference věnována jinému tématu, které přináší nové a důležité informace. Tématem letošního ročníku je HR a odvaha. Konference přinese odpovědi na otázky jako: Co si představit pod pojmem odvaha? Má nějaké hranice či limity? Leckdy se dožadujeme respektu, ale je v pořádku si o něj říkat? Potřebujeme mít v HR větší kuráž? Jak rozumět odvaze a jak s ní právě v oblasti HR pracovat? Zajímavou součástí konference bude večerní program, který je vždy věnován hlavnímu tématu. Zde si můžete prohlédnout, jak vypadal program v loňském roce.

Hlavním lektorem HR konference je František Hroník - významný odborník v oblasti řízení lidských zdrojů a psychologie práce v České republice. Na konferenci se představí také David Koláček, který přes tři roky rozvíjí vzdělávání ve společnosti Seznam.cz, Ivana Molnárová, která působí od roku 2008 jako marketingová a obchodní ředitelka společnosti Profesia a další odborníci.

Kde a kde?

HR konference 2014 se bude konat od 20. do 21. listopadu 2014 v Brně. Přihlášky na konferenci přijímá Martina Hanušová, je nutné ji kontaktovat na e-mail martina.hanusova@motivp.com.

Cena

Cena za účast na konferenci je 16.000 Kč (bez DPH). Na přihlášku je možné využít speciální slevy. Do 31.8.2014 platí AKCE 1+1 zdarma nebo sleva 40 %, do 30.9.2014 bude platit sleva 30 % a do 31.10. 2014 je možné využít slevu 10%. Cena je včetně celodenního občerstvení

 

Zde najdete zajímavá videa z minulého ročníku HR konference.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.