Jaké papírové ručníky prvotřídní kvality zvolit?

Zadavatel: BEOM.cz | 3.7.2019 | Obchod, e-commerce
KatrinCz.eu
Autor fotografie:

Léty ověřená značka Katrin se již od svého počátku zabývá hygienickými potřebami. Na trh dodává kromě papírových ručníků i mnoho jiných potřeb, včetně zásobníků a mnoha dalšího. My se dnes ale zaměříme právě na papírové ručníky, které v dnešní době patří již k neodmyslitelnému vybavení na veřejných toaletách.

Papírové ručníky Katrin

Papírové ručníky Katrin lze na českém internetovém obchodě s velkoobchodními cenami KatrinCz.eu zakoupit hned v několika provedeních nebo kvalitách. Nejprodávanější variantou jsou klasické skládané papírové ručníky. Jsou skladné, složené po jednotlivých listech do systému takzvaného Z, který umožňuje snadné vytáhnutí ze zásobníku. V nabídce najdete také papírové ručníky v roli, které se také vloží do přesně pro ně určených zásobníků a lze vytáhnout a utrhnout jednotlivé listy ručníku. V neposlední řadě jsou velmi oblíbené i papírové ručníky Katrin systém, které mají po bocích malé plastové úchytky, díky nimž je zásobník po vypotřebovaní jedné role sám automaticky doplnit druhou plnou roli. Díky tomuto důmyslnému systému patří k velmi oblíbeným i co se týká údržby, která není tak častá.

Moderní papírové ručníky

Značka Katrin nabízí různé kvality papírových ručníků. Samozřejmě papírové ručníky v divadle nebo v luxusní restauraci musí vynikat jinou kvalitou, než papírové ručníky v rockovém klubu nebo na fotbalovém hřišti. Právě proto jsou zde tři řady  Katrin Basic, Katrin Classic a Katrin Plus, které nabízí všechny varianty a velikosti. Zároveň si můžete vybrat i ekologické recyklované papírové ručníky, které také na mnohých místech jistě přijdou vhod. Díky modernímu zpracování a vhodné kombinaci se zásobníkem na papírové ručníky můžete značku Katrin použít skutečně absolutně všude ke spokojenosti své i svých zákazníků nebo návštěvníků.

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

BEOM.cz

Kontaktní osoba: Beom.cz
tereza@beom.cz
Obrázek uživatele BEOM.cz
V oblasti online marketingu se pohybujeme již více jak 7 let, spolupracujeme s největšími českými vyhledávači Seznam a Google. Věříme, že díky našim znalostem a zkušenostem můžeme nabídnout pomoc Vaší firmě s růstem. Ke klientům přistupujeme individuálně. Zajímají nás Vaše záměry a cíle, abychom... vice ›
BEOM.cz
Česká republika
info@beom.cz