Lvice Kvitová si dojde pro druhý wimbledonský triumf

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 4.7.2014 | Sport, volný čas, zábava

Londýn/Praha (Pressweb) - 4. 7. 2014: Česká překážka zdolána, k wimbledonskému vítězství už chybí Petře Kvitové zdolat jen poslední schod s javorovým listem aka Eugenie Bouchardová. A podle bookmakerů sázkové kanceláře Unibet by se to české tenistce mělo podařit. Kvitovou totiž v sobotním finále favorizují v kurzu 1,66, zatímco vítězství kanadské komety je ohodnoceno kurzem 2,20. Jako nejpravděpodobnější pak tenisoví experti Unibetu vidí triumf Petry Kvitové ve dvou setech, když její výhra 2-0 stojí 2,70.

„Obě hráčky procházejí turnajem jako nůž máslem, nicméně Kvitová se nám zdála v posledních zápasech přeci jen trochu přesvědčivější a to především po vydřené výhře nad Venus Williamsovou. Naši bookmakeři rovněž kalkulují s tím, že se Bouchardové trochu z prvního velkého finále rozklepou kolena a zkušenosti by tak měly Petře přinést druhý titul,“ komentuje kurzy marketingový manažer Unibetu Milan Klemš.

V mužské části pavouka je před pátečním semifinálem jasným favoritem po vypadnutí světové jedničky Rafaela Nadala Novak Djokovič, na kterého lze u Unibetu sázet v kurzu 1,75 na celkový triumf. Ve finále by se pak podle předpokladů bookmakerů měl potkat s Rogerem Federerem, jehož šance na vítězství jsou oceněny kurzem 3,60. Naopak do kategorie překvapení by spadal úspěch dvou semifinálových noviců, Bulhara Grigora Dimitrova nebo Kanaďana Miloše Raoniče, jejichž eventuální výhra by sázkaři přinesla vítězný kurz 8,25, respektive 9,50.

::

Unibet byl založen v roce 1997 a je online herní společností obchodovanou na burze NASDAQ OMX Nordic Exchange ve Stockholmu. Unibet je jedním z největších veřejně obchodovaných herních operátorů v Evropě a poskytuje své služby ve 27 jazycích na stránkách www.unibet.com, www.unibet.dk, www.unibet.fr, www.unibet.it, www.unibet.be, www.unibet.com.au, www.maria.com a www.mariacasino.dk. Unibet rovněž nabízí B2B služby sportovního sázení prostřednictvím Kambi Sports Solutions, www.kambi.com.

Unibet má nyní 7,6 milionů zákazníků ve více než 100 zemích. Je členem organizací EGBA, European Gaming and Betting Association, ESSA, the European Sports Security Association a co se týče zodpovědného a spravedlivého hraní je auditován a certifikován společností eCOGRA.

Více informací o Unibet Group plc můžete najít na www.unibetgroupplc.com.

Region: Svět

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024