Kdo využije ultrazvukové čističky

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 3.6.2020 | Služby

Čistění otravných nečistot pomocí naprosto neviditelných vln? Ano je to realita a je to možné díky ultrazvukovým čističkám. Tato nová technologie čištění je unikátní svým využitím, průběhem i možnostmi. Dokážete si představit, kde se ultrazvukové čističky využijí nejlépe?

Ultrazvukové čističky jako ideál pro zlatnictví

Jedním z oborů, kde se opravdu nejčastěji najde kvalitní využití pro podobné technologie zůstává šperkařství. Mnohdy je téměř nemožné kvalitně vyčistit a upravit titěrné a schované plošky ve složitých špercích. Navíc každé mechanické poškození šperku může být jeho nenávratným zničením anebo minimálně nadělá spoustu starostí.

Princip čištění šperků je pro ultrazvuk naprosto dokonalý. Namísto mechanického čištění se jednoduše šperk usadí do velké nerezové vaničky a zaleje se speciální čistící emulzí. Přístroj pak napříč emulzí odesílá ultrazvukové vlny a ty společně s chemickými prvky v roztoku naprosto šetrně odstraňují více i méně obtížné nečistoty z povrchu čištěných šperků. Malé i velké čističky lze najít na specializovaných portálech jako například ultrazvuk.eu, které nabídnou čističky samotné i veškeré potřebné příslušenství pro jejich úspěšný provoz.

Čištění mechanických součástí

Mimo samotných šperků a složitých malých objektů se může hodit šetrné čištění i na různé mechanické a elektronické součásti. Naprosto klasickým využitím je například čištění ložiskových součástí pro průmyslové využití.

V poslední době se dokonce zvýšila oblíbenost čištění pomocí ultrazvukových čističek v oboru cyklistiky. Spousta kvalitních servisů už v rámci kompletních renovací kol například nabízí i čištění otočných a mechanických součástí ultrazvukem. Především pro velice citlivé součástky jako například pastorky, převodovka jako taková a mnohé další se jedná o opravdu velice kvalitní alternativu k obtížnému mechanickému očišťování.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667