Nádrže na paliva s kompletním servisem

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 3.6.2020 | Auto-moto, logistika

Nádrže na palivo jsou srdcem dopravních společností s nutností anebo výhodnou možností tankování vlastního firemního paliva. Zpravidla každá větší spedice, nebo vozový park nádrže s palivem provozují a většinou to tak zůstává pro soukromé účely. Jak nákladné a dlouhé může být pořízení nádrží?

Nádrže na naftu i adblue nemusíte jen koupit

Na trhu pochopitelně najdete celé desítky společností, které vám budou nabízet nádrže na naftu či jakékoliv jiné palivo k prodeji. Některé z nich ale v mnohem menším procentu nabízejí i variantu výhodnou pro menší společnosti. Tou variantou je propůjčení a pronájem těchto nádrží. Společnost se v nákladech samostatně postará o její zavezení a umístění na určenou pozici. Následně se profesionálové postarají o kompletní instalaci nádrže a zároveň obsluhující i veškerý další personál seznámí s jejími funkcemi a také jednoduchou obsluhou a servisem. Zcela běžně se sepisují smlouvy o pronájmu nádrže na kratší období a podle toho se pochopitelně odvíjí také cena této služby.

Koupě nádrží rychle a jednoduše

Pokud se ale rozhodnete nádrže na palivo pro svoji společnost doopravdy pořídit, tak si pamatujte několik zásadních rad. Tou první je fakt, že se k nádržím běžně dává i garantované servisní období. Vyplatí se vám tak hledat společnosti jako například eurotankdiesel.cz, které mají dlouhou obchodní tradici na trhu. S dlouhou existencí totiž přichází takové jistoty, jakými mohou být například lepší reklamační a servisní postupy.

Společnosti by zároveň měly při osobním kontaktu i na internetových stránkách uvádět minimálně veškeré zásadní informace dostupné od výrobce k parametrům a určení palivové nádrže. V mnoha případech dávají k dispozici i mnohem pokročilejší znalosti z oficiálních dokumentací a dalších zdrojů.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667