Angličtina zábavnou formou – na táboře

Zadavatel: SEO Linhart s.r.o. | 4.5.2015 | Sport, volný čas, zábava

Uničov (Pressweb) - Určitě budete souhlasit s tím, že cizí jazyky jsou dnes velmi důležité. Vysvětlete to ale dětem, které jazyky nebaví a mají jiné zájmy. Už Komenský věděl, že škola hrou je ta nejlepší forma výuky. Proč se tedy k jeho nápadu nevrátit a nevzít to pořádně od podlahy. Zkuste dítě poslat na jazykový tábor, kde se k jazykům dostanou zábavnou formou.

Jazykové tábory ukážou dětem trochu jiný pohled na angličtinu

Angličtina na táborech neprobíhá tradiční formou, tedy děti sedí a učitel si něco sám pro sebe vykládá. Ne! Na táboře je pojetí jiné. Jazyk je zde přijímaný přirozeně formou hry a vyplývá již ze samotné podstaty a tématu dětského tábora. Lavice vystřídal scrabble, rýmovaná zaříkadla a další metody na rozšiřování slovní zásoby nenásilnou formou. Nejde jen o to dítě něco naučit, jde především o to, aby se přestalo bát angličtinu používat. Strach z mluvení je nejčastějším důvodem, proč děti stagnují a zarputile bojují proti jazyku. V přátelském prostředí a prostřednictvím her poznávají anglická slovíčka a gramatiku tou nejpřirozenější formou. Sami začínají experimentovat a vytvářet věty. Díky těmto hrám se otevírají možnosti pro netradiční komunikaci, která sahá daleko za školní témata typu ubytování, cestování nebo příroda. Děti na táboře samozřejmě kromě slovíček aktivně přijímají i anglickou gramatiku, bez ní by to prostě nešlo. Ale i v té se snažíme děti neunudit, ale naopak v nich probudit chuť učit se anglicky.

A po práci zábava                                                                                          

Dětský tábor samozřejmě není jen o angličtině. Skrz na skrz je protkán nejrůznějšími zábavnými a občas i napínavými aktivitami z neoblíbenějších dětských tematických táborů. Každé dítě si tam najde to své. Může si zakouzlit v Bradavicích, uběhnout stovku na Olympijských hrách anebo potkat bandu gangsterů z Mafie. Jazykové tábory jsou od toho, aby dětem ukázaly, že i angličtina může být zábava.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Linhart s.r.o.

Dětřichov 27
783 91 Uničov
Kontaktní osoba: Jan Linhart
linhart@seolinhart.cz
+420 604 539 064
Obrázek uživatele SEOLinhart.cz
Již 7 let se zabýváme optimalizací pro vyhledávače a budujeme kvalitní zpětné odkazyVlastníme velké portfolio webů (tisíce domén) určených pro prodej zpětných odkazůZvyšte zisk Vašeho webu, ale nevynakládejte přitom zbytečně penízeProdáváme odkazy největším SEO agenturám v České republice
SEO Linhart s.r.o.
Dětřichov 27
783 91 Uničov
Česká republika
linhart@seolinhart.cz