Kvalitní lovecké a myslivecké oblečení do každého počasí

Zadavatel: BEOM.cz | 4.4.2019 | Obchod, e-commerce
CaliberClub.cz
Autor fotografie:
CaliberClub.cz

Milujete přírodu a zbraně? Pak se ideálním koníčkem pro Vaše volné chvíle může stát myslivost. Ať už jste profesionálové, kteří složili myslivecké zkoušky, nebo amatéři, které prostě baví trávit čas v přírodě, potřebujete kvalitní lovecké oblečení!

Kvalitní lovecké oblečení

A v čem je takové lovecké a myslivecké oblečení rozdílné od toho outdoorového? Možná budete překvapeni, ale v mnohém! Lovecká sezóna probíhá téměř po celý rok, samozřejmě že tomuto musíte přizpůsobit i svůj lovecký šatník. Při mrazivých a vlhkých podzimních ránech Vás oblečení dokonale musí ochránit před vlivy nepříjemného počasí a zároveň musíte být i díky oděvu a obuvi perfektně maskováni. Při čekání na zvěř je také důležité být absolutně potichu, šustění oděvu i při pomalém pohybu může zvěř nečekaně vyplašit a váš úlovek je rázem pryč. Právě proto jsou materiály kvalitního mysliveckého oděvu přizpůsobeny těmto nárokům a odolávají i extrémně náročným podmínkám pro nošení v leči.

CaliberClub.cz

Myslivecké oblečení a obuv

Internetový obchod CaliberClub.cz nabízí kvalitní myslivecké oblečení. Díky přehledně řazené nabídce zde můžete z pohodlí domova nakoupit důmyslně zpracované myslivecké oděvy, které jsou velmi komfortní a přizpůsobené na míru lovcům, kteří chtějí být na své výpravě úspěšní. Vybírat můžete termoprádlo, trička, mikiny, košile, kalhoty, bundy, ale i doplňky, nebo společenské myslivecké oděvy. Vše v příjemných barvách tak, abyste skvěle splývali s přírodou a byli jste tak naprosto nenápadní nejen, když procházíte honitbou, ale i při několika hodinovém lovu na čekané. Vybírat můžete ze široké nabídky zejména od značky Chevalier a dalších za skvělé ceny.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

BEOM.cz

Kontaktní osoba: Beom.cz
tereza@beom.cz
Obrázek uživatele BEOM.cz
V oblasti online marketingu se pohybujeme již více jak 7 let, spolupracujeme s největšími českými vyhledávači Seznam a Google. Věříme, že díky našim znalostem a zkušenostem můžeme nabídnout pomoc Vaší firmě s růstem. Ke klientům přistupujeme individuálně. Zajímají nás Vaše záměry a cíle, abychom... vice ›
BEOM.cz
Česká republika
info@beom.cz