Hromadný výkup palet

Výkup palet
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 4.3.2016 | Stavebnictví

Praha (Pressweb) - Přepravní palety jsou pro profesionály z přepravy veškerého zboží ve velkém daleko cennější než pro většinu koncových zákazníků. Ať objednáváte, co objednáváte, pokud to není nadměrný náklad, budou se Vás ptát, na kolik palet se to vejde. Jakmile Vám zboží dorazí a Vy ho zpracujete, palety Vám zbydou.

Pro koncového odběratele nepředstavují samotné palety výraznou hodnotu, pro logistiky jsou jednou ze základních nutností, bez které by přeprava zboží jednoduše stála. Zajistit pro přepravní palety opakované využití je nejen ekologické, ale i ekonomické.

Palety ve velkém množství za výhodné ceny

Přepravní palety jsou standardizované a musejí splnit přísné normy nosnosti, trvanlivosti a kvality. Jsou proto mnohonásobně použitelné a nemáte-li pro ně využití, my se o jejich návrat do oběhu rádi postaráme a jejich hodnotu Vám rádi okamžitě uhradíme.

Palety v jakémkoliv stavu ve větším množství vykupujeme nejen na našich provozovnách, ale prakticky kdekoliv, kam si pro ně přijedeme. Máte-li palety a nevíte-li co s nimi, stačí nám zavolat a rádi se domluvíme na dalším postupu.

Jak vykupovat palety

Na základě telefonické domluvy vyrazíme v dohodnutý termín na určené místo a kromě přepravní kapacity na místo vypravíme i zkušeného pracovníka, který na místě ocení palety podle jejich technického stavu a učiní nabídku.

Na hromadný výkup palet jezdíme zdarma a nabízíme za ně nejvýhodnější ceny. Nebudeme odmítat převzít přepravní palety, které jsou například transportem poškozené, ale od ceny palety odečteme cenu opravy a zbytek rádi proplatíme. Platíme na místě v hotovosti a palety okamžitě odvážíme. Říká se, že peníze leží na zemi a stačí se pro ně jen ohnout. Peníze, které leží na Vašem dvoře, Vám dáme my. Vracejte použité palety zpět jejich účelu. Ochráníte naše lesy a potěšíte svou peněženku.

Témata: palety, výkup palet, prodej palet, nábytek z palet | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300