Dětský butik U Kids v Centru Černý Most

Zadavatel: BON Media, s.r.o. | 4.3.2014 | Obchod, e-commerce
Autor fotografie:
Marellia Burani (kolekce)

Praha (Pressweb) - Obchod s dětskou značkovou módou U KIDS se nyní rozprostírá také ve druhém patře Obchodního centra Černý Most. Fanoušci dětské módy vyhlášených značek z celého světa tak nyní mohou nakupovat již ve dvou prodejnách.

Nová pobočka je koncipovaná podle vzoru první prodejny v OD Kotva. Také v centru Černý most najdete módní kolekce tradičních dětských značek Catimini, Mayoral, Steiff, Mirtillo, Lemmi, Oopsy Daisy Baby, Pampolina, Elsy, ale také kolekce z řady junior od vyhlášených světových oděvních firem, jako jsou Pepe Jeans London, Diesel Kids, Calvin Klein junior, Desigual nebo Silvian Heach.

Konfekční móda je určená kojencům, přes batolata až po oblečení na odrostlejší děti do 16 let. Prioritou butiku je osobní přístup, důraz na detail a smysl pro módní trendy. Tváří butiku U Kids je pěvecký objev Dianka Kalashová (účastnice Česko-Slovensko má talent), která nafotila jednu z kolekcí.

Více informací o butiku na www.facebook.com/ukidsczech

 

Témata: děti, Móda, oblečení, obchod, butik, Mayoral, Lemmi, Oopsy Daisy Baby, Pepe Jeans London, Diesel Kids. | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

BON Media, s.r.o.

Sokolovská 55/81
186 00 Praha 8
Kontaktní osoba: Martin Březina
PR konzultant
martin.brezina@bonmedia.cz
+420 606 606 989
Obrázek uživatele BON Media
Komunikačně kreativní agentura s velkými nápady.
BON Media, s.r.o.
Sokolovská 55/81
186 00 Praha 8
Česká republika
info@bonmedia.cz
Tel: +420 731 155 047