Vaše firma na nejlepší adrese v Praze

Zadavatel: Profi-kancelář s.r.o. | 14.2.2014 | Finance, ekonomika

Co je to virtuální kancelář

Praha (Pressweb) - Chcete mít sídlo firmy na nejlepší adrese v Praze? Chcete se věnovat své práci a administrativu týkající se založení firmy nechat na odbornících? Zajistíme pro vás založení firmy, jako je zápis do obchodního rejstříku. Jediné, co musíte udělat je dostavit se k notáři kvůli ověření podpisů. Zařídíme živnostenské oprávnění. Veškerou administrativu týkající se finančního úřadu, správy sociálního zabezpečení a vaší zdravotní pojišťovny. 

To celé trvá pouze deset dní. Můžete se věnovat svým službám či výrobkům. Věnovat se vyhledáváním zákazníků, reklamě a marketingu. Můžete hledat nové zaměstnance. Zařizovat a hledat případné výrobní prostory. Nakupovat stroje či zařizovat kancelář, kde budete vyřizovat služby týkající se provozu jako takového.

Výhody virtuální kanceláře

Nejlepší adresa v Praze, v centru. Pomůže vám zviditelnit se a dát najevo, že vaše firma je exkluzivní. Veškerou korespondenci vyřizujete přes email díky zavedené virtuální kanceláři.

Profesionalita

Vzhledem k mnohdy nepřehledným zákonům je na místě svěřit založení společnosti profesionálům. Zákony se mnohdy mění a je na nás, abychom vám ušetřili čas a námahu se založením firmy. Zaručujeme vám profesionální služby.

Kam se na nás obrátit

Jistě jste uznali, že se vyhnete mnohým nepříjemnostem na úřadech. Spoustu času vám zabere vyřizování. Zatím co se budete věnovat svému obchodnímu a marketingovému plánu, my vyřídíte komplet administrativu založení firmy za vás.
Naše služby najdete na www.profi-kancelar.cz. Kontaktujte naše odborníky a poraďte se s nimi o nejvýhodnějším umístění vaší virtuální kanceláře a požadavky na založení firmy.

Poskytnutí sídla firmy a služby virtuální kanceláře usnadní podnikání

Témata: virtuální kancelář, založení firmy | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Profi-kancelář s.r.o.

Husinecká 10
130 00 Praha 3
Kontaktní osoba: Profi-kancelář s.r.o.
info@profi-kancelar.cz
+420 222 745 574
Obrázek uživatele profikancelar
Ekonomické zázemí vašeho podnikání: poskytnutí sídla firmy a živnostníka, založení společnosti rychle nebo zdarma, virtuální kancelář Praha 1,2,3 a 9, vč. pošty a tel. Výhodný krátkodobý pronájem kanceláře v Praze i s asistentkou, účetnictví a daně.
Profi-kancelář s.r.o
Husinecká 10
130 00 Praha 3
Česká republika
info@profi-kancelar.cz
Fax: +420 222 745 584
Tel: +420 222 745 574