Profesionální životopis za pár kaček během pár minut

Zadavatel: Patrik Farský | 29.1.2014 | Kariéra, vzdělávání

Mladá Boleslav (Pressweb) - Ano, přesně to je již možné také v České republice! Pokud i vy právě sháníte práci a rádi byste byli maximálně dobře připraveni, určitě musíte mít profesionálně vypadající životopis, ze kterého každý zaměstnavatel ihned vyčte, že právě vy jste pro něj ten pravý zaměstnanec.

Jestli takový ideálně vypadající životopis ještě nemáte vyhotovený, anebo uvažujete o upgradu vašeho stávajícího CV, podívejte se na www.profizivotopisy.cz, kde vám odborníci za pár minut vytvoří reprezentativní životopis v pdf do několika málo minut.

Přinášíme vám aktuální recenzi na tuto moderní službu, pro úspěšné, kteří chtějí své znalosti a schopnosti náležitě „prodat“ i díky profesionálně vytvořenému CV.

Vyzkoušeli jsme službu na vlastní kůži a nechali jsme si jedno CV na míru vytvořit. Jak vše probíhalo? Jak jsme byli spokojeni? Posuďte sami...

Reprezentativní strukturovaný životopis jsme měli v ruce za pouhých 10 minut a vše proběhlo k naší celkové spokojenosti. Zaplatili jsme pouhých 189 korun za českou verzi životopisu, ale vy máte možnost nechat si vyhotovit kromě české také cizojazyčnou verzi dohromady za 289 korun. Také si každý zájemce může vybrat z třiceti vzorových variant, mezi kterými najdete jak konzervativní, tak designové moderní verze v barvě, kterou si  sami zvolíte. Celý desetiminutový proces provedete ve třech jednoduchých krocích. Vyberete šablonu, která vás zaujala, vyplníte údaje, odsouhlasíte náhled a provedete platbu. A to je vše!

Pak už jen otevřete email, kde najdete svůj zbrusu nový profi životopis. A v případě, že si omylem soubor s PDF někdy smažete, přes váš soukromý odkaz si jej kdykoliv můžete stáhnout znovu. Samozřejmostí jsou varianty životopisů s fotkou i bez, stačí si jen vybrat! My můžeme tuto praktickou službu jen doporučit!

Témata: životopis, strukturovaný životopis, Profizivotopisy.cz | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Patrik Farský

Jana Palacha 1218
293 01 Mladá Boleslav
Kontaktní osoba: Patrik Farský
patuldas@seznam.cz
Patrik Farský
Jana Palacha 1218
293 01 Mladá Boleslav
Česká republika
patuldas@seznam.cz