Vybrat správné pojištění domácnosti se vyplatí

Zadavatel: Patrik Farský | 9.1.2013 | Finance, ekonomika

Praha (Pressweb) -  9. ledna 2013: Většina českých domácností se na začátku nového roku rozhoduje, které pojištění domácnosti je pro ně nejvýhodnejší. Velké procento zájemců již využilo možnost uzavření smlouvy rovnou online přes web srovnejto.cz. Na tomto webu je k dispozici široký výběr, porovnání a sjednání pojištění online. Jakmile klient zadá potřebné parametry jako například lokalitu nemovitosti, webový specialista vygeneruje nejlevnější a nejvýhodnější pojištění domácnosti, bytu či chaty a ještě klientovi poskytne speciální online slevu.

Zájemce o pojištění domácnosti či pojištění nemovitosti nemusí nikam chodit a přesto ušetří až 40 %  financí díky přehledné tabulce srovnání všech dostupných pojištění, které zde najde. Pojištění domácnosti a nemovitosti zajišťuje snížení nemalých finančních výdajů za znovupořízení majetku, například při zničení požárem, výbuchem, vyplavením, krádeží či vandalismem a dalšími neočekávanými nepříjemnými událostmi. Spektrum pojistného krytí je relativně široké a ceny za tuto službu nebývají vysoké. Pojistit se lze i jen na vybraná rizika. Pojištění je vhodné pro každého, kdo bydlí v domácnosti  nebo je majitelem nějaké nemovitosti, například chaty. Obvykle je cena pojištění závislá na výši a rozsahu pojistného krytí, zvolené spoluúčasti a také lokalitě, ve které se domácnost či daná nemovitost nachází.

Pojištěním domácnosti lze ochránit své movité věcí, které jsou součástí vybavení domácnosti, a nebo umístěné v uzamykatelných nebytových prostorách jako je například sklep, půda či garáž. Díky přidanému pojištění nemovitosti ochráníte i svůj nemovitý majetek. Pojištění domácnosti v České republice poskytuje více než desítka pojišťoven. Celý seznam i veškeré podrobné informace o pojištění najdou zájemci na webových stránkách srovnejto.cz.

Témata: pojištění, pojištění domácnosti | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Patrik Farský

Jana Palacha 1218
293 01 Mladá Boleslav
Kontaktní osoba: Patrik Farský
patuldas@seznam.cz
Patrik Farský
Jana Palacha 1218
293 01 Mladá Boleslav
Česká republika
patuldas@seznam.cz