Tahounem Vánoc je Proenzi

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 21.12.2012 | Zdraví

Praha (Pressweb) - 21. 12. 2012: Investovat do vánoční reklamy se vyplácí. Dokazuje to žebříček nejprodávanějších přípravků internetové lékárny DocSimon.cz.

Stejně jako loni je jedničkou mezi dárky vánoční balení Proenzi 3+ obsahující 180 tablet plus 90 tablet zdarma. „Letos za období listopadu a prosince jeho prodeje vyrostly o téměř čtyřicet dva procent,“ potvrzuje doktor Jan Bureš, šéf online lékárny.

Jediná položka se tak letos mezi padesáti nejprodávanějšími produkty podílí na vánočních tržbách 11,4 %, zatímco loni to bylo jen 8,2 %. „Je to jednoznačně zásluhou masivní reklamy. Produkty s intenzivní kampaní jsou pro nás obchodně důležité. Lidé je znají z reklamy, společně s nimi si ale většinou koupí i další položky,“ dodává šéflékárník.

Tržby všech padesáti položek, které jdou nejvíce na odbyt, přitom meziročně vzrostly jen o málo přes jedno procento.

Dobře si stojí i další produkty z pětice nejprodávanějších přípravků. „Pět nejprodávanějších výrobků letos posílilo tržby o téměř osmadvacet procent,“ potvrzuje doktor Bureš.

Druhým nejžádanějším je letos Pharmaton Geriavit (loni pátý), třetí lidmi nejkupovanější značkou je homeopatický přípravek Oscillococcinum.

::

DocSimon.cz je internetová lékárna působící kromě Česka také na Slovensku, v Německu, Rakousku, Polsku, ale i dalších zemích. Akceptuje platby bankovním převodem, platebními kartami, systémy PayPal, Paysec a Platba 24 nebo hotovostní platby při nákupu na dobírku či vybranými platebními poukázkami při osobním odběru v kamenných lékárnách firmy. DocSimon je internetový obchod ryze české akciové společnosti SimonPharma, působící v oboru farmacie od roku 2001. V roce 2011 firma dosáhla obratu 492 milionů korun. Společnosti byl udělen certifikát kvality managementu ISO 9001 i certifikát enviromentální ochrany ISO 14001.

Témata: lékárny, DocSimon.cz, Proenzi | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024