Ušetřit lze i na pojištění vašeho vozidla díky BezvaPojištění.cz

Vše z pohodlí domova
Zadavatel: Bezvafinance s.r.o. | 10.1.2014 | Finance, ekonomika

Žilina (Pressweb) - Ať už je to povinné ručení nebo havarijní pojištění, v obou případech se jedná o pojištění vozidla, ze kterého je proplacena buď škoda poškozenému, nebo i nám samotným. Samozřejmě žádné pojištění není zadarmo, a pokud ho máme uzavřené, musíme v pravidelných intervalech platit. Pokud bychom to neudělali, pojišťovna nám smlouvy vypoví a náš vůz je tak nepojištěn. V případě havarijního pojištění bychom si tak naše škody museli platit sami. V případě povinného ručení je však problém o dost složitější, jelikož bychom s nepojištěným vozem porušili zákon, a to ve chvíli, kdy bychom s ním vyjeli na silnici.

Pokud i vám částky za pojištění zatěžují soukromý nebo rodinný rozpočet, je možnost, jak je snížit. Tím hlavním problémem totiž může být to, že zkrátka platíte mnohem více, než je doopravdy nutné. Na trhu je spousta pojišťoven a jejich ceny se mohou lišit v řádech až několika tisíc korun ročně. Pokud i vy chcete zjistit, jak si na tom vaše pojišťovna aktuálně stojí, je ideální využít porovnání cen povinného ručení. Stačí tak sednout k vašemu počítači, jít na BezvaPojištění.cz, napsat údaje o vašem vozidle a během několika vteřin máte kompletní soupis pojišťoven, a to včetně cen, které jsou vypočítány konkrétně na váš vůz. Samozřejmě tuto službu můžete využít i v případě pojištění havarijního, u kterého aktuálně panuje podobná situace.

Pokud najdete tu nejlevnější nabídku, není nic snadnějšího, než vypovědět vaši původní smlouvu a uzavřít novou. Rozhodně nemusíte hledět na to, kde má vybraná pojišťovna svou pobočku. Jak povinné ručení, tak i havarijní pojištění můžete totiž sjednat online, z pohodlí vašich domovů. A za pár minut vás už bude těšit fakt, že máte perfektně pojištěný vůz a navíc jste ušetřili nejenom čas, ale hlavně peníze, které se ve vašem rodinném nebo osobním rozpočtu budou vždy hodit.

Témata: pojištění vozidel, povinné ručení, havarijní pojištění | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Bezvafinance s.r.o.

Mezibranská 1579/4
110 00 Praha 1
Mezibranská 1579/4
110 00 Praha 1
Česká republika