Pivní sety - seznamte se!

Zadavatel: Patrik Farský | 2.8.2013

Mladá Boleslav (Pressweb) - Pivní sety představují specifický typ zahradního nábytku s řadou výhod. Jsou skladné, snadno přemístitelné, současně odolné, praktické a funkční. Nacházejí široké využití nejenom v domácím prostředí, ale také při organizaci nejrůznějších kulturních a společenských akcí. Zdaleka se nemusí jednat pouze o pivní slavnosti, avšak právě ty k létu patří. Vždyť zlatavý mok, v našich končinách tolik oblíbený, dal této užitečné sestavě také svůj název.

Praktické a funkční pivní sety

Pivo patří k nejoblíbenějším českým alkoholickým nápojům. Výroba piva a stejně tak i jeho konzumace má u nás dlouholetou tradici. Pivo si s chutí dají muži i ženy, své příznivce nachází takřka u všech věkových kategorií. Není divu, že i pivní slavnosti u nás zaznamenávají takový ohlas, a s nimi také i praktické a funkční pivní sety.

Jako pivní set se označuje většinou sada třech kusů jednoduchého skládacího nábytku. Jde o stůl a dvě lavice, většinou jsou k dostání v různých velikostech a variacích. Nabízejí zpravidla místo k posezení pro 6-8 osob. Vyrábí se většinou ze dřeva v kombinaci s kovovými nožkami. Kvalitní materiály zaručují vysokou odolnost i dlouhodobou životnost.

Díky důmyslnému zpracování bývá pivní set lehký na přenášení i snadný na přepravu. Jednoduše se rozkládá i skládá. Nevyžaduje větší skladové prostory a nemá ani přehnané nároky na velikost vozidla pro přepravu.

Pivní sety v komerčním i domácím použití

Všechny výhody pivních setů jsou důvodem, proč dnes nacházejí tak široké praktické využití. Nenechte se však mýlit, pivní sety se uplatní na komerčních akcích stejně jako na rodinné zahradě. Vaše grilování i další nejrůznější soukromé akce či oslavy pivní sety skvěle doplní.

Že nevíte, kde se takové pivní sety dají obstarat? Najdete je například v moderním eshopu Hawaj.cz. Čeká zde na vás i řada dalších vychytávek pro ještě příjemnější slunečné léto.

Témata: pivní sety

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Patrik Farský

Jana Palacha 1218
293 01 Mladá Boleslav
Kontaktní osoba: Patrik Farský
patuldas@seznam.cz
Patrik Farský
Jana Palacha 1218
293 01 Mladá Boleslav
Česká republika
patuldas@seznam.cz