I děti rády vaří

Dětské kuchyňky
Zadavatel: Patrik Farský | 8.8.2013 | Obchod, e-commerce

Mladá Boleslav (Pressweb) - Doslova hitem mezi hračkami pro děti jsou několik posledních let dětské kuchyňky. A tak, jak jde vývoj reálných kuchyní stále kupředu, nejinak je tomu i v případě těchto hraček. Dětská kuchyňka přestavuje téměř věrnou zmenšeninu skutečné kuchyně, propracované do posledního detailu. Pokud chcete udělat svým dětem radost, zbývá jedinou – vybrat tu pravou. Navštívit můžete například eshop www.hawaj.cz a seznámit se zde s několika modely špičkové kvality.

V nabídce obchodu jsou plně vybavené dětské kuchyňky s velkým množstvím komponentů, jejichž počet dosahuje až několika desítek. Dětská kuchyňka ve vybavení obsahuje lednici, sporák s digestoří, troubu, dřez, sadu nádobí, příbory a kuchyňské náčiní, toustovač, presovač, věrné napodobeniny potravin a mnohé další. Plochu vařiče může mít dokonce rozdělenou na část elektrickou a plynovou. Na rozdíl od starších základních modelů se současná dětská kuchyňka opravdu maximálně přibližuje realitě, takže její spotřebiče vydávají odpovídající zvuky a plynový hořák je vybaven modrým umělým plamenem. K zajištění těchto funkcí je zapotřebí pouze tužkové baterie. Otevřít lze jak veškeré skříňky, tak také ledničku a troubu, ve které nechybí vyjímatelný plech. Toustovač vystřeluje topinky, presovači nechybí vyjímatelný filtr, magický dort ve formě vykyne, dřez lze naplnit vodou.

Rozměry dětské kuchyňky se různí a je možné ji podle potřeby přestavět. Některá je navíc vybavena výklopnými křídly. Výška pracovní desky se pro pohodlnou manipulaci pohybuje kolem 50 cm. S kuchyňskou je možné si hrát z obou stran.

Takováto dětská kuchyňka je určena dětem od tří let věku. Je to přesně to období, kdy děti s oblibou začínají napodobovat činnost dospělých a dětská kuchyňka jim umožní se pohodlně a bez nebezpeční úrazu proměnit na mistry kuchaře. Není pochyb o tom, že jde o smysluplnou hračku, která děti nejen zabaví, ale rozvine jejich jemné motorické schopnosti a podpoří fantazii. S bližšími podrobnosti o jednotlivých modelech vás obeznámí stránky obchodu Hawaj.cz. nebo na Facebooku https://www.facebook.com/hawaj.cz

Témata: dětské kuchyňky | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Patrik Farský

Jana Palacha 1218
293 01 Mladá Boleslav
Kontaktní osoba: Patrik Farský
patuldas@seznam.cz
Patrik Farský
Jana Palacha 1218
293 01 Mladá Boleslav
Česká republika
patuldas@seznam.cz