KdeKam.cz – interaktivní web pro milovníky cestování

Zadavatel: AT online media s.r.o. | 3.1.2013 | Cestování, gastronomie

Praha (Pressweb) - Poznávat cizí země je úžasná záliba, která přitahuje spoustu lidí bez rozdílu věku. Pokud rádi cestujete či trávíte dovolenou na zajímavých místech celého světa, navštivte užitečný cestovatelský portál KdeKam.cz. Je určen všem vášnivým turistům, kteří se chtějí dozvědět nové informace a své zážitky z cest sdílet s ostatními. Registrace na webu je zdarma a každý zájemce má poté možnost provádět řadu skvělých věcí, včetně nahrávání fotek, diskutování na cestovatelské sociální síti či zaznamenávání popisků navštívených míst.

Spolehlivé ukládání zážitků    
Možná si na svých toulkách po tuzemsku nebo v zahraničí vedete písemné záznamy, ale vaše „deníky“ pak třeba končí zapomenuté na dně šuplíku. Portál pro cestovatele KdeKam.cz vám nabízí jinou, praktičtější variantu. Na webu najdete podrobnou interaktivní mapu celého světa, do níž si lze poznámky snadno vkládat – přímo k místům, která jste navštívili. Zaznamenávat lze například informace o datu vaší cesty nebo dovolené, popisky navštíveného místa, případně hodnocení (klady a zápory) dané lokality. Jednoduše nahrát k záznamům můžete také fotografie, které jste při cestování pořídili a které budou sloužit pouze vám nebo je ukážete svým přátelům.

Blog pro fanoušky cestování  
Portál KdeKam.cz poskytuje uživatelům i další možnosti, třeba se lze zapojit do psaní blogu. Můžete sami psát o svých zkušenostech z dovolenkového či studijního pobytu v zahraničí nebo si přečíst články ostatních cestovatelů. Zatímco na některých webech najdete pouze teoretické texty „opsané“ z bedekrů, cestovatelský blog na KdeKam.cz obsahuje autentické zážitky lidí, kteří lokalitu, o níž píší, skutečně na vlastní oči viděli. O pozitivní či  méně příjemné zkušenosti z putování po různých místech světa se můžete podělit také na cestovatelské sociální síti a vše je možné dokumentovat fotografiemi. Tým webu KdeKam.cz vychází svým příznivcům vstříc i soutěžemi o atraktivní ceny, například o moderní fotoaparát, který je ideálním společníkem při každé výpravě za poznáváním nových míst.

Témata: cestování, cestovatelský blog, Kdekam.cz | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

AT online media s.r.o.

Zlatnická 9
110 00 Praha 1
Kontaktní osoba: Tuček Antonín
tucek@atome.cz
Obrázek uživatele atomecz
Naše firma přináší dlouholeté zkušenosti ze zahraničí v oblasti online marketingu. Náš tým profesionálů je schopen vyhovět všem klientům a poskytnout reklamy na internetu šité na míru. Webové prezentace, design, internetová reklama a celý “online svět” je pro nás jak prací, tak koníčkem. Používáme... vice ›
AT online media s.r.o.
Zlatnická 9
110 00 Praha 1
Česká republika
info@atome.cz
Tel: +420 212 240 731, 603 479 012